Alte știri din fotbal
Hermannstadt a luat decizia în cazul lui Dorinel Munteanu, după eșecul brutal cu Rapid
0
A făcut calculele și anunță: „FCSB nu cred că se va califica în play-off”
0
Daniel Pancu își poate pierde „perla” pe final de mercato » La schimb, cere doi noi jucători la CFR Cluj
0
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
3
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei » Echipa lui Cristi Chivu vrea să continue lupta pe toate fronturile
0
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Afaceristă din România, înșelată cu 2.500.000 de dolari de „prințul ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Haos la RA-APPS. Ce nereguli a descoperit Curtea de Conturi la renovarea ...
Libertatea
Astia sunt suporterii elitisti ai dinamoului......asa cum sunt conducatorii sunt si suporterii. Voi credeti ca aia de prin birourile de la cs dinamo, militienii aia, sunt altfel? Sunt la fel de ***. Pai Demici, seful sectiei de rugby, care a aruncat un catel de la etajul 10, e membru de frunte in peluza sud.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Suntem un neam de ***, de *** *** care nu a băgat nimic la cap se 30 ani încoace. M-am întors dintr-un concediu de 5 zile intr-o țara civilizata (nu-i dau numele ca sa nu înceapă Deștepții cu comentarii de genul “pai tu compari România cu Suedia bai nene?”) și nu am auzi o singura persoana sa ridice tonul, sa se certe, sa fie nervoasa, o țara plină de imigranți. Și in secunda doi cum am aterizat pe Otopeni erau doi romanasi care mai mai ca-și băgaseră mâinile-n beregate pt un motiv de doi lei
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu nu intelegi nici abecederaul ironiei si iti dai arfe intelectuale.
Noi suntem niște proști fuduli. Atât. PS: dacă România era condusă din 1990 până acum de UDMR o duceam mai bine și am fi fost mai departe, inclusiv în fotbal.
E vorba ca odata cu stadioanele noi lumea s-a civilizat peste tot in Romania. De aici si aparitia acestui articol, ca sunt deja alte asteptari pe stadioane...dar, tu esti un prost care doarme la tastatura si n-ai de unde sa stii asa ceva. Ramai la coada vacii, ca acolo e locul tau ;)
Te rog frumos frumos, concentreaza-te !!! " am invatat " NU " an invatat "- daca tot stim sa scriem... :)
Nu am votat, nu votez AUR ! Se pare ca la tine greața e intelectuală ( adik dă p-afară, pe-nțelesul tău :) )... *** liniștit !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu mi place acest jurnalist, din cauza haterismului practicat in mod vizibil la adresa lui Hagi. Insa, este evident ca acest articol este unul fff bun. Si corect. El descrie intr-o mica masura precaritatile de educatie si bun simt ale romanilor, de comportament necivilizat si indicent in societate. Sunt roman, dar admit fara rezerve ca acesta este adevarul.
Prietene n-ai nimerit asta,eram chiar pe ultime randuri.Hai mai baga o fisa,poate iti iese
Din pacate, devine o obisnuinta si la tribuna 1. Am fost la toate meciurile jucate de Dinamo pe acest stadion si aproape ca nu a existat partida fara astfel de "realizari". In afara de Ciobi, nu stiu daca a existat antrenor advers care sa nu-si fi luat portia cu de toate. Vrem stadion nou, ne credem cei mai tari suporteri ... cam departe de adevar. Inaintea firmei de paza si a stewardzilor, ar trebui sa luam noi atitudine fata de acesti primitivi. N-am vazut pe nimeni sa o faca si aici ma includ si pe mine. P.S. Cred ca Liviu Ciobotariu este primul antrenor aplaudat de tribuna 1, chiar daca au mai fost si alte echipe cu antrenori cu trecut alb rosu. P.S. 2 In Ghencea, la a 2-a, exact la fel, doar culorile difereau.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.