OPINII » EDITORIAL CRISTI GEAMBAȘU
Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Corect. Ne facem iluzii ca am fi putut sa-i batem. Evident ca "englezii" nu s-au intrebuintat in prima repriza, se vedea de la o poșta pasivitatea cu care plimbau balonul. In afara de faza golului care a fost intradevar de manual, ai nostri nu au avut nici o realizare remarcabila... Faptul ca reuseau uneori cate 3-4 pase consecutive nu inseamna ca " i-am dominat tehnico-tactic" cum are impresi Geambi. N-am avut niciodata sentimentul ca vom iesi victoriosi la sfârsit. Stiam si simteam golul/golurile lor plutind in orice moment si ca vor inscrie oricand, chiar si fara greseala arbitrului de la penalty.
Alo, domnu asta ***..tii minte ca arbitrul asta a dictat penalty impotriva cfr cu ybb la o faza identica? Si era meci de intrat in primavara europeana, nu asa, unu din multe. Atunci nu tin minte sa te fi lamentat atata***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am jucat slab ca de obicei degeaba ne tot agitam .Fcsb dacă avea valoare castiga.Am luat 3 goluri nu 1.Vrem liga Campionilor și nu suntem în stare sa câștigăm cu West Ham.
prima repriza posesie 73%-27%, suturi 11-4. la ce meci s-a uitat domnul autor? sau chiar asa scriem ce vrea dl gigi sa citeasca? ca am inteles deja aseara ca el plateste sa auda ce vrea sa auda. daca isi puneau mintea serios cu ei aseara le dadeau 6-7, nu numai alea 3 de la final. uneori decenta e mai sanatoasa, dar lipseste pe meleagurile noastre...
capul sus faci ce spune becali, mai sunt meciuri in grupa.
A da pomana implica factorul premeditat. Daca aveau VAR se putea spune si asa. Dar din pozitia in care se afla arbitrul a dat decizia corecta.
Daca atacantul loveste mingea in saritura nu mai este fault la portar. Din pozitia in care se afla, una corecta, asta a vazut arbitrul. In plus se da credit atacantului in fazele la limita mai ales ca era cu spatele la poarta deci nu-l vedea atunci cand a iesit. Asa ne mai place sa ne plangem si sa ne victimizam... N-a fost seara englezilor dar s-a vazut ca atunci cand s-au infuriat au dat 3 in 20 min
...da...penalty inventat ...fcsb este echipa mica ...nu poate juca si contra arbitrilor ...
Inca ceva, d-nle Geambasu.. *** Reginei Marii Britanii pentru a face asemenea declaratii indecent de marsave precum "arbitrul a dat pomana de ziua mortii reginei"??? NU gasiti probleme in etica d-voastra sa incercati sa gasiti astfel de justificari pentru calitatea si prestatia josnica a fotbalului romanesc??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dar oare penaltyul cu Viking in min 90 a fost pomana, sau nu?? :-D O fi fost mai de pomana, mai putin de pomana sau la fel de pomana ca cel al West Ham?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.