OPINII » EDITORIAL CRISTI GEAMBAȘU
Alte știri din fotbal
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Primaria Cluj ajuta pe U? Ce o ajuta? O ajuta sa sa retrogradeze ca nu mai are mult pana la asta? CFR are patron? Care patron ala care la o avere de nici 20 milioane de euro are un minus de 30 de milioane? Acolo e gasca de politicieni si *** Boc atunci cand a plecat de la guvern.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vom vedea. Isi joaca sansa cu o echipa buna a Italiei.
In ce Europa? A luzerilor.
Si rezista in Europa?
Nu mai spune! Ce tare esti! Un amanunt, Boc si Primaria Clujului detin 98,5% din U Cluj, ma refer la actiuni. Se fac alocari bugetare din bugetul imens al Clujului catre doar una din echipe, adica U Cluj. Desi, CFR-ul joaca in Europa si practic e cea mai titrata echipa. Tu te auzi ce vorbesti? Boc si toti politicienii nu o ajuta pe CFR Cluj. Uita-te la meciuri, vei vedea ca fiecare punct e obtinut cu sudoare si greu. Daca nu ar fi asa, ar rezista ei in Europa?
E nespus de amuzant sa vezi cum sufera postacul becalist din cauza revenirii Rapidului in prima liga, cum o numeste "reinfiintare" (de parca ar putea prosti pe cineva :)) si mai ales cum o leaga aberant de intamplarile mai mult sau mai putin dubioase de la Cluj :)) Evident, suferinta asta e legata direct de halul in care i-am umilit ca NOU PROMOVATA, LA PRIMUL MECI DIRECT, INVINGAND FIRMA SULFUROASA A LUI BECALI PE TEREN IN VREME CE IN TRIBUNA SE VEDEA CU OCHIUL LIBER CAT DE IUBIT E RAPIDUL SI CAT DE "IUBITA" E CLONA CIOBANEASCA DIN BERCENI :))
Bun articol, dacă a făcut dobermanul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnule Geambasu, v-am atra atentia auspra unui termen gresit tin antepenultimul articol: concret, era vorba despre cuvantul "piazza", pe care l-ati redactat gresit, cu un singur "z"! Nu stiu daca dvs. ati gresit, dar puteati interveni pentru a fi scris corect acel substantiv propriu! Neglijenta, suficienta, lipsa de timp?
Cine poate...poate!Cine nu,Nu!
Exact. Dar de cand s-a mutat polul furaciunii la Cluj ne-am dus in cap si cu fotbalul romanesc asa ca ce scofala am facut?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.