OPINII » AUSTRALIAN OPEN
Alte știri din fotbal
Veteranul lui FC Argeș a reacționat după thriller-ul cu Rapid: „Ne lasă un gust amar”
0
Singurul jucător de la Rapid care i-a impresionat pe Săpunaru și Ilie Dumitrescu: „O să mă repet de zeci de mii de ori”
0
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Organizarea "Adria Tour", anulat dupa ce s-au imbolnavit cativa participanti(inclusiv el nu-l face antivaccinist, doar iresponsabil). Nerespectarea carantinei dupa ce a fost gasit pozitiv(a doua oara) il plaseaza pe aceeasi orbita. Minciunica(aruncata in carca staffului, pentru ca "Spartacus" nu-si asuma nimic) cu privire la tara de unde vine intra tot in aceeasi zona. In April 2020, well before Covid vaccines were available, Djokovic said he was "opposed to vaccination". He later clarified his position by adding that he was "no expert" and would keep an "open mind" but wanted to have "an option to choose what's best for my body." During a Facebook live, he explained that he "wouldn't want to be forced by someone to take a vaccine" to travel or compete in tournaments. He added that he was "curious about wellbeing and how we can empower our metabolism to be in the best shape to defend against imposters like Covid-19."
Problema este ca Nole ,chiar daca nu mai joaca la acest turneu,va ramine la fel de bogat,la fel de demn si mandru ! iar Geambasu va ramine la fel de invidios ,fara nicio treaba cu gazetaria ,la fel de dusmanos,ranchiunos si sarac. Daca ar fi dupa mine,l as concedia imediat de la gsp si l-as trimite sa lucreze pe stivuitor la Megaimage ! desi e greu de inchipuit ca s-ar descurca si acolo !
Problema este ca Nole ,chiar daca nu mai joaca la acest turneu,va ramine la fel de bogat,la fel de demn si mandru ! iar Geambasu va ramine la fel de invidios ,fara nicio treaba cu gazetaria ,la fel de dusmanos,ranchiunos si sarac. Daca ar fi dupa mine,l as concedia imediat de la gsp si l-as trimite sa lucreze pe stivuitor la Megaimage ! desi e greu de inchipuit ca s-ar descurca si acolo !
De ce arunci iar cu noroi domnule Geambasu?! Nu cred ca Djokovic e antivaccinist, nici eu nu sunt, dar nu vrem sa facem orice vaccin, sau nu vrem vaccin anticoronavirus, sunt vaccinuri pe care le-am facut si vaccinuri pe care le vom face, totusi niciunul constransi, pacaliti sau obligati, asta nu ne califica nici ca si antivaccinisti, nici needucati, nici prosti, pur si simplu facem totul liber consimtit si nu suntem anti nimic doar ca vrem sa hotaram singuri asupra lucrurilor utile sau inutile pentru persoana proprie, daca imi spuneti ca ma vaccinez pentru binele aproapelui atunci imi fac test de anticorpi si daca am, e ok sunt protejat, ca si.scopul vaccinului e acelasi, nu? producerea de anticorpi. Altceva, aveati obiceiul sa mai raspundeti p-aici, chiar as fi interesat de un schimb de replici 100% civilizat fara atacuri, desi nu sunt cel mai inofensiv om sunt adeptul discutiilor civilizate, logice, bazate pe argumente.
Politica a mânjit iar sportul...!!!
Sunt vaccinat ca marea majoritate a oamenilor in etate(expusi pandemiei) si care au un grad de instruire macar mediu si sunt„fan”Rafael Nadal(inca de cand spaniolul- la doar 19 ani castiga Roland Garos)!Dar nu pot sa fiu de acord cu tanarul Tzitzipas!Pentru ca Djokovic nu a zis niciodata ca este„antivaccinist” si nu persiflat pe nimeni(cum fac niste „viteji”pe aici!Iar din cate imi amintesc, nici macar nu a zis vreodata, ca el nu s-a vaccinat!Mereu a evitat sa zica ori da,ori ba,motivand ca e o problema personala!
Dezgustător, in ce lume trăim
Sa inteleg ca nustiu ce politicieni, oameni care nu stiu sa faca nimic in general decat sa fure, stiu mai bine ce trebuie sa faca sportivi de performanta cu corpul lor decat echipele medicale ale acestora. Saracul Nole, nu-si permitea o vizita la medic, sa-i spuna clar daca in cazul lui, sportiv de performanta sanatos tun, e nevoie sau nu de vaccin. Noroc cu guvernul Australiei ca au lamurit problema: e musai nevoie!
Djoko "Capitol urat"..???? Nea Geambasule, nu te dezminti! Insisti la usa *** fara sa faci pauza!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.