OPINII » CFR, CAMPIOANA ROMÂNIEI
Alte știri din fotbal
MM Stoica a confirmat răsturnarea de situație de la FCSB: „Nu l-a dus mintea să-mi dea un telefon”
0
Rapid, gata de primul transfer din perioada de mercato: „Suntem aproape să fim înțeleși cu un atacant”
0
Granzii din Superligă, despărțiți de 20 km » FCSB e într-un complex de top, Dinamo și Rapid pe malul apei, iar Craiova e pe urmele lui Obama și Putin
0
Americanii vor tot » CFR Cluj mai poate pierde o vedetă: 4 milioane de euro
1
Știri din fotbal internațional
Dezastru pentru Cristiano Ronaldo, cu Ovidiu Hațegan și Radu Petrescu în cabina VAR » Incident cu Joao Felix în prim-plan!
0
Manchester United, pe urmele unuia dintre cei mai în formă atacanți din Premier League
0
Rațiu începe anul cu stângul » La un pas de-un penalty!
0
Laurențiu Reghecampf, start cu dreptul în 2026 » Trei victorii consecutive pentru echipa românului
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
5
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Șoferul poreclit „legenda taximetriștilor”, ucis de un client nemulțumit de ...
Libertatea
Cum arată Wuling Binguo EV, cea mai ieftină mașină electrică din lume. Cât ...
Adevărul
Sindromul celui de-al Treilea Om: când cei aflați în primejdie primesc un ...
GSP SPECIAL
Comisar șef arestat pentru că a încercat să violeze un elev în școala de ...
Libertatea
Pai fara injumatatire ar fi fost 11 pcte, deci care centimetri?
Meșter geambașu, să înțelegem că dacă titlul ar fi fost câștigat de fecesebeu, valoarea lui la export ar fi fost alta?
Multumim CFR pentru ca reusesti sa ii distrugi an de an pe clonatii aia din Berceni, printre atatea omenii si *** facute de cioban! Felicitari!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Excelent articol, se subliniaza ipocrizia celor din cluj, mai ales cand se raporteaza la "valorile miticilor". E cineva la.prima tv, ce a caracterizat o reactie de la mm stoica drept o chestie "de bucuresti".
Bai, sunt două 2 greșelile grave de arbitraj in favoarea aceleași echipe..... ***!!!! Nimeni nu sesizează. Sănătate, echipă se numește FCSB dar fanii sunt steliștii, psudonimele care or sa critice, nu existați daca nu aveți nume și prenume. noapte bună
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a iesit campioana echipa care joaca un fotbal modern, titi-vaca, cu pasa scurta si pe sus, nu lasa adversarii sa cedeze profunzimea si are cate 14-15 penaltyuri neacordate pe meci. sa vina chelnerii de la trei pene in primul tur, sa-i bata de 2 ori ca luxemburghezii, ca sa se poata concentra pe titi-vaca in campionat si la anul
Domnule geambasu criticați arbitrajul, din ultimele meciuri, dar ca cei din sud cum spunem noi, sudiștii uitați câte meciuri a câștigat cu ajutorul arbitrilor, mergeți la palatul lui gigel și beți un șpriț de dezamăgire !!!
Va jigniți cititorii !!!! Exista declarații publice că Becali a vrut să plătească implementarea VAR dar a fost oprit pentru că s a spus că este imoral pentru că banii ajungeau și la arbitrii care trebuiau să se perfecționeze...Becali a cerut VAR,arbitrii străini dar cred că trebuia să ceară și jurnaliști independenți !!!Curios cum un jurnalist GSP găsește scuze pentru niște ofsayduri dar GSP a făcut gălăgie la o fază în care precizia trebuia să fie și mai mare,faza de la meciul cu UTA unde presarii au ales doar unghiul dinspre teren pentru a spune că mingea ieșise afara...Presarii au făcut gălăgie pe arbitraj doar când au considerat că Becali este avantajat dar au tăcut sau au fost foarte indulgenți când arbitrii au greșit contra lui Becali....Articolul de față o demonstrează....
|C|F|R|1️⃣9️⃣0️⃣7️⃣|C|L|U|J|
Puneți steagul negru la digi TV !????????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.