OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Edi Iordănescu, despre o absență majoră a naționalei, ignorată în ultimele zile: „Nu iese în evidență, dar...”
0
Marea întrebare lansată dinspre FRF, înaintea barajului de foc Turcia - România: „Îți dai seama ce s-ar întâmpla?”
0
Adrian Porumboiu mizează pe sclipirea unui fotbalist român contra Turciei: „Nu am un preferat, dar el poate face diferența!”
0
Știri din fotbal internațional
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro! » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Manchester United a pus ochii pe doi fotbaliști din Premier League
0
Massimiliano Allegri și-a dus echipa la cazinou: „Am câștigat 10 milioane de euro. Atât a lăsat bacșiș, am înnebunit”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Nu pot decat sa ma bucur ca ajustati nu doar greselile gramaticale, cat si erorile de formulare prezente in unele articole de pe site. Poate ar trebui sa tineti cont mai mult de continut si de calitate.
De unde spiritul croat și reușitele sportive? Din patriotism, din unitate. Oamenii ăia simt ceva pentru țara și conaționalii lor. Nu-i cazul nostru.
Glorie „rubricanzilor permanenți” cu ale lor analize de profunzimi abisale care ne pun serios intelectul la treabă: „Despre Brazilia nu am înțeles mare lucru, Anglia mi se pare că s-a prezentat bine minus ultimele minute ale meciului cu Franța, când a clacat.”. Dacă șoferii de uber cu care am interacționat în ultima lună se prezentau așa de superficial la dialog, aveau imediat ratingul scăzut cu cel puțin o steluță. Dar cei mai mulți au înțeles importanța momentului, s-au pregătit corespunzător și și-au construit mai riguros opiniile decât dl. rubricand permanent. Mai că-mi vine să parafrazez și să mă întreb: Geambașu a fost obosit sau plictisit când a scris textul ăsta? Probabil și una, și alta.
Nea Geambașu, cam ce tactică ar trebui să te impresioneze pe matale ? Că doar cu gurița ta ( defapt cu degetele tale pe tastatură ) ai spus că echipele "care au riscat și au venit cu un stil mai puțin plicticos au impresionat plăcut și au plecat repede". Ar merita un experiment cu o echipă să joace cu fundașii atacanți și invers iar în poartă un mijlocaș, poate atunci ar stârni interes ( și mai ales a voastră, a slujitorilor sportului rege ). Ce spui ?
Eu nu stiu daca s-au uitat sau nu dar sigur ce au vazut acolo daca s-au uitat nu se potriveste cu ce este la noi.
Semnalele vin de la antena colectiva de televiziune amplasata pe acoperisul blocului in care locuiti, domnule Geambasu?! Sau e iar o afirmatie generica, care nu poate fi demonstrata in vreun fel, gen "Se aude", "se pare" etc PS. Sarbatori fericite! Si un an nou cu articole mult mai bune decat in 2022, chiar aveti nevoie de mai putine galerii foto cu femei dezbracate.
Ivana v-a impresionat pe voi, jurnalistii. Pe voi va pasioneaza ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.