Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Belphegor mi-a marcat copilaria.................Saptamana era pentru el si limba romana . RIP. Dumnezeu sa il odihneasca!
Astept cu nerabdare urmatorul "editorial" al Andrei Mocanu.
Era un om de iubit, cum nu sunt mulți în lumea asta
R.I.P., Belphegor.! Regret ca nu voi mai citi nici un articol scris de maestru si odata cu aceasta pierdere , nu voi mai vedea niciodata un anumit comentariu intalnit la toate articolele maestrului si nu-l voi cunoaste vreodata pe autorul fidel al acelui "Sanatate, maestre!".
R.I.P., Belphegor.! Regret ca nu voi mai citi nici un articol scris de maestru si odata cu aceasta pierdere , nu voi mai vedea niciodata un anumit comentariu intalnit la toate articolele maestrului si nu-l voi cunoaste vreodata pe autorul fidel al acelui "Sanatate, maestre!".
Și tocmai de meseria asta de gazetar sportiv tu și colegii tăi vă bateți joc zilnic cu articolele voastre despre ivana, despre prodanca și alte femei decente, prin asocierea zilnică cu alde meme colegul tău de platou prezentat drept specialist, prin articolele despre bocciu, corsicanu, mustață, prin tot felul de *** de jucători denumiți mbapei, vrăjitori, magicieni, prin *** la mari cluburi ale marelui Ianis, prin acceptarea imposturii unde invitați zilnic aceleași personaje care mestecă un limbaj de lemn și au fost directori sportivi, antrenori pe la 20 de cluburi și nu au făcut nimic dar sunt specialiștii emisiunilor voastre, sunteți o rușine de presă
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate și pentru că mă aflu un netot, țin să comunic că nu înțeleg mare lucru despre un dispărut, din necrologurile clasice. Pot doar cerceta ce ne vine, ce sperieturi de îl vorbim numai în hiperroz.
Meseria voastră e înjurată de netoții lumii când o practicați la nivelul de netoți ai lumii, cu *** și articole ***! Păcat că ai încheiat *** un articol frumos până la ultimele 7 cuvinte!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească!
'Toată lumea revendică acum amintiri cu și despre Radu Cosașu. De ce aș proceda eu altfel? Din spirit de frondă sau din elitism? Nu este cazul.' așadar, îmi amintesc de o zi prin 1981, plus minus un an, eram și eu un copilaș abia ieșit din școala primară, când tata mi-a dat să citesc în informația un articol semnat belphegor. începea cam așa- ' o știți pe aia cu iepurașul care cerea pexi? cam așa de încăpățânați suntem de la o vreme și noi, iepurașii de la progresul vulcan'. bag de seamă că progresul nostru drag reușise câteva rezultate bune la rând. mai apoi l-am mai citit prin românia literară, cred, cu o rubrică de cinema. cărțile lui din biblioteca bătrânească nu m-au atras, nu cât am locuit acolo. după revoluție, îl citeam și nu prea în rubrica din dilema. abia acum vreo 7-8 ani am citit supraviețuirile. absolut fascinante. apoi am recuperat încet încet și mare parte a celorlalte cărți, am recitit supraviețuirile și cu siguranță o voi mai face. acum sunt trist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.