Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Asa ne trebuie, ca nu mergem la vot si intra minoritarii in parlament! Prefer un hot roman, decat o *** rosu-alb-verde!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca ne calca ungurii prea tare pe coada, in 5 ore suntem in Budapesta, toti! Din mai multe directii...si cu mai multe scopuri!
Problema asta se rezolva simplu! Jucatorii care au cantat acea melodie sa nu mai fie convocati la nationala Romaniei. Si-asa suntem ciuca batailor si ne umilesc reultatele! De ce sa ne mai umileasca si niste hocheisti! Putin respect si coloana vertebrala nu ar strica! In Catalunia altii au facut puscarie pentru asemenea actiuni! Sa isi ia cetatenia maghiara, pe care defapt o si au, cred si sa joace unde isi doresc cu adevarat! Sa permiti unor *** sa iti batjocoreasca natiunea, mi se pare de neconceput! ce scoala au astia? vai de capul lor! Bravo romanilor care s-au indepartat si i-au lasat sa manance *** intre ei!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai sa vezi, acu nu a fost cel mai rau, exista inregistrari de acu ceva ani de la un alt meci Romania-Ungaria cand ambele echipe cantau cu patos un singur imn pe o singura limba :)). Ideea e ca daca nu iei masuri maimutele se urca in capu tau chiar pe banii tai, ca doar “nationala Romaniei” nu participa acolo pe banii lui viktor orban.
Tare guvernul asta plin de ministri care nu doresc sa reprezinte decat interesele unor minoritati: nea caisa cu palarie asta si novacul bilingv cu ungurii pe de-o parte si nea capsuna de la aparare cu cheferistii din cluj si talpanistii apevisti pe cealalta.
Ani de zile ai fost coleg de emisiune cu un deținut de drept comun, l-ai prezentat drept manager/specialist deși stiai ca nimic din ce face el nu are a face cu fișa postului de manager ori director sportiv in altă țară,la fel de imoral era ca in timp ce el era "specialistul" era si oficial al unei echipe, dacă aveai moralitate te ridicai din emisiune si plecai dar onoarea si caracterul sunt la nivelul danielei crudu
Aha! Deci "cintarea" aia la ce o aloci? La "aspecte scolare " sau la "aspecte religioase"? Comentariul tai este penibil. La fel ca gestul hocheistilor ! Pot sa cinte unde si cind vor "imnul" asta. Si pe stadion si in piata si pe scena. Oriunde si oricind. Cu o singura exceptie. NU CIND REPREZINTI ROMANIA! ATUNCI ESTI CETATEAN ROMAN ! INDIFERENT DE CE ETNIE ESTI! In rest, liber la vocalize!
Si care este problema dumitale, intr-o europa fără granițe, o europa a secolului 21 oamenii trebuie sa se exprime asa cum simt, ce sunt nationalismele astea ieftine, esti cu rușii, ești comunist, respingi valorile europene,. Asta este fix ce spun așa zișii ziariști ca tine atunci cand cineva spune ca a fi european nu inseamna sa accepți orice aberație vine din exterior chiar dacă este impotriva intereselor tale, sau a sta in 4 labe si a semna contracte de tip petrom, eads rds, microsoft si dupa ce esti furat aia sa vina sa spuna ce corupți suntem dupa ce ei au cumparat totul pe nimic
22 cea...si hais ...toti ne am saturat de binefacerile guvernantiilor romani eu sunt un roman care traiesc putin deasupra pragului de saracie ...dar foarte putin ...nu stiu nimik de tratatul de la Trianon ...dar stiu de tratatul din 1997 semnat de Emil constantinescu ...care ne a vandut pentru a doua oara teritorile romanesti din Ucraina ...ca sa intram in NATO ...ce stiu eu ce au semnat ungurii ca sa intre in U.E.. ...cetatenii maghiari din cele doua judete si un sfert vor independenta nu autonomie scolara si religioasa ...pe care o au din belsug ...ei vor creearea statului Tinutul Secuiesc...
Cel mai tare comentariu. :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.