OPINII » EDITORIAL CRISTIAN GEAMBAȘU
Alte știri din fotbal
Echipele de start în FC Bihor - FC Voluntari, al doilea meci de play-off în Liga 2 » Programul complet al rundei
11
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Declarațiile managerului de la Universitar
33
Iuliu Mureșan explică situația financiară de la CFR Cluj: „S-a plătit tot ce trebuia! Să țineți cont de ceva”
2
Rusescu îi spune unui fotbalist de la FCSB să plece: „Are calitate, dar...”
0
Știri din fotbal internațional
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Primele declarații
1
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
De data aceasta domnul editorialist a făcut-o de oaie. E vorba aici de ”imbatabila” idee fixă cum că Sepsi e un satelit al CFR-lui. Dar de atâta ceață dl. Geambașu nu vede neputința echipei din Covasna, care n-a câștigat vreun meci în liga I timp de 13 etape, calendaristic de la jumătatea lunii iulie. Că le-au ciupit un punct celor de la FCSB, mi se pare un lucru normal, din moment ce echipa din Gruia și-a impus supremația în fața trupei lui Becali de ceva ani încoace.
Daca le iei asa prin comparatie, cum a jucat Sepsi cu Rapid, cu a jucat CFR cu Rapid si cu a jucat Sepsi cu CFR. Toate mingiile jucate de Sepsi cu CFR se incheiau cu fault in atac
Geambasule, nu stiu ce vrei tu sa insinuezi, dar pare a can can. Sepsi nu se regaseste de la inceputul campionatului. De aia sunt acolo unde sunt. Anul trecut au batut fara drept de apel la Cluj,si atunci chiar a contat. Ieri aveau mai multa nevoie de puncte ca CFR ul, asa ca, mai incet cu abureala ca pute..........
,,Imbatabila putere a tradiției,,...Din păcate tradiție a ajuns la GSP să atace un club pe toate subiectele posibile...Unul din ele arbitrajul...Ieri l-am auzit pe Crăciunescu cum a analizat arbitrajul la un meci de fotbal și a spus că au fost două greșeli mari de arbitraj pentru o echipa...Un penalty acordat pe nimic și un alt penalty neacordat pentru o împingere clara...Etapa trecută GSP pentru mai puțin a scris de viciere de rezultat deși Crăciunescu găsise greșeli de arbitraj mai mari contra echipei avantajate în logica GSP...Acum aceași GSP nu scrie un cuvințel...Tradiție sau reavoință?!
Sepsi a bătut în primăvară la Cluj,ce insinuări faci d-le ziarist ,eu cred că ai văzut alt meci?Sepsi luptă la retrogradare ,nu își permite să dea meci,vezi ce prostii vorbești???
Sepsi a bătut în primăvară la Cluj,ce insinuări faci d-le ziarist ,eu cred că ai văzut alt meci?Sepsi luptă la retrogradare ,nu își permite să dea meci,vezi ce prostii vorbești???
Sepsi a bătut în primăvară la Cluj,ce insinuări faci d-le ziarist ,eu cred că ai văzut alt meci?Sepsi luptă la retrogradare ,nu își permite să dea meci,vezi ce prostii vorbești???
Iară te bagi în seama și vrei sa ieși în evidenta cu ceva, geambasule
Deac are intrari de tipul asta meci de meci, sigur, isi permite, nimeni nu-l sanctioneaza.
De dinamo-voluntari nu zice nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.