OPINII » EDITORIAL CRISTIAN GEAMBAȘU
Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Mentalitatea afisata iti confirma alegerea facuta.
se stie cine este patron la GSP ..
)))am scris un mesaj adevarat ..curat lacrima ...s=au pus stelutze..felicitari GSP,felicitari patronului
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nene Geambașu, cu cenzura pe acest sait și pe acest blog (opinie) cum mai stam? P*** ... avem și noi doar niște întrebări inocente și sunt sigur ca vor apărea aici fără steluțe și cu tot cu niște răspunsuri elocvente.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ogararu este *** politicoasa
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bizar.
S a suparat Geambasu ca le a spus Ogararu adevarul. Pai asta adevarul, voi nu va puteti numi jurnalisti! ***. Cum e posibil sa promovati un sef de galerie condamnat penal, un conducator de club care a lovit un suporter si pe jiji care a distrus fotbalul romanesc. Nu mai zic de ceilalti conducatori de club care majoritatea au facut puscarie. Aveti noroc cu armata ca sunt din aceiasi aluat ca voi ca daca ar veni un privat ati avea interzis in Ghencea cu tot cu stadionul vostru facuti din bani publici.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tinand cont ca ati cenzurat un cuvant inofensiv care reprezinta o bucata de hartie fara valoare, atunci revin la expresia voastra favorita: ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.