Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a spus „adio” play-off-ului, : „La noi se prăbușește totul”
0
Ce scandau băcăuanii în timp ce Peluza Sud afișa un mesaj imens » I-au scos din sărite pe steliști
0
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Bravo, Domnule Inginer ! Pentru curajul de a scrie Adevărul !
Oricum ai intoarce-o, Hagi e un antrenor mai bun decat Radoi. Alte variante de antrenori adevarati nu prea sunt. Cuplul Burleanu-Stoichita seamana cu Gigi Becali la alegerea antrenorilor. Se pare ca meseria de antrenor e pe cale de disparitie, fiind inlocuit cu patronul/presedintele antrenor si *** aferent. Vor curge ofertele pt tipi ca Toni Petrea. Geambasu, ca deobicei, avocatul diavolului, poate vrea doar sa socheze imitandu-l pe Radu Banciu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sau incercat combinati peste combinati la nationala. Rezultatul este sub 0, in acest caz, Gica Hagi nu merita o sansa? Poate fi mai rau de atat?
Bravo, Domnule Inginer ! Pentru curajul de a scrie Adevărul !
Mda, iata ca si un jurnalist sportiv se poate cobori la nivelul detractorilor de pe forumul GSP. E usor sa gasesti neajunsuri in cariera unui om care chiar incearca sa faca ceva, sa-i pigulesti si sa-i evidentiezi greselile si esecurile. Theodore Roosevelt a spus candva: “It is not the critic who counts; not the man who points out how the strong man stumbles, or where the doer of deeds could have done them better. The credit belongs to the man who is actually in the arena, whose face is marred by dust and sweat and blood; who strives valiantly; who errs, who comes short again and again, because there is no effort without error and shortcoming; but who does actually strive to do the deeds; who knows great enthusiasms, the great devotions; who spends himself in a worthy cause; who at the best knows in the end the triumph of high achievement, and who at the worst, if he fails, at least fails while daring greatly, so that his place shall never be with those cold and timid souls who neither know victory nor defeat.” Gheorghe Hagi este unul dintre oamenii la care s-a referit Roosevelt acolo si merita mult mai mult respect din partea noastra.
A devenit un lucru foarte “la moda” sa fie injurat Hagi. De cine oare? De personaje care se cred geniale daca reusesc sa lege doua cuvinte. Distrugatori de profesie, oameni care “canta” dupa cum bate vantul.
Geambasu nu zice nimic de esecul urias al FRF Burleanu,visan.bodescu. In schimb se crede el expert si zice ca proiectul lui Hagi nu e bun pt.natonala! E bun in schimb proiectul lui burlenu de 8 ani,urimind altul de inca cel putin 4 ani? Desi burlenica zicea ca mandatele de sef FRF sa fie maxim doua, acum sa razghindit si vrea fara numar! Dupa uriasdul esc al necalificarii gsp,geambasu nu au scris un rind despre rolul FRF,burleanu in esec!! cind era Mircea Sandu la FRF il faceau praf,desi pe timpul lui erau calificari!
Trebuie sa înțelegeți ca acest om e depășit. El vrea sa joace cu “decar” ca D acest post nu mai exista in fotbalul modern. El nu are nicio performanța in Europa cu echipa lui. El bate la juniori pe Mangalia și Medgidia ca sa se califice in fazele naționale. Cu toate ca e depășit, el este Viitorul, de fapt Farul călăuzitor !
CuHagi...fara Hagi, cu Burleanu...fara Burleanu....totul e durere ! Esec total, faliment 100% al societatii ! De unde sa scoti fotbalisti ???
Lumea incepe sa se dumireasca! Regele este pamintean!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.