Alte știri din fotbal
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Gică Hagi: „Craiova o să aibă cei mai mulți jucători la lot” » Iată cele 7 nume!
0
Peluza Cătălin Hîldan continuă protestul: „Trebuie să se supună!”
1
„Ați discutat cu Mitriță?” » Ce a răspuns Hagi: „Când un jucător ia această decizie, ce să mai faci?”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu candidează pentru „Jucătorul Sezonului” la Celta » Ce loc ocupă acum în topul preferințelor fanilor
0
Liverpool, Chelsea și Man United, la coadă pentru căpitanul lui West Ham
0
Stadion nou de 10.000 de locuri după parcursul istoric din Liga Campionilor
0
Cum a făcut doar un slide în PowerPoint diferența în favoarea lui Cristi Chivu: „Eu vreau asta, asta și asta...”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Tocmai el vorbește de "prostie agresivă"?! Omul ăsta chiar e într-o lume a lui...
*** acesta de ura, trebuie sa-si ceara scuze si noua, prostilor agresivi, care nu suntem de acord cu ineptele lui articole. Din 1990, el acuza de *** pe toti care nu sunt de acord cu el, si se duceau la proteste in P-ta Universitatii. Toti cei care au idei proprii, au curajul de a vorbi/scrie ceea ce gandesc si au opinii diferite de cele ale lui ctp, sunt catalogati ca fiind, prosti, ***, ***, vite etc. , desi in 33 de ani si-a schimbat orientarea si ideologia de mai multe ori.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am inteles, oricine nube de acord cu anormalitatile lui CTP e prost. Ok, nu e problema, e parerea dansului. Have fun with your lgbtq+ friends and leave us alone with our stupidness. Dar tine minte! Avem si noi dreptul la opinie domnule CTP atoatestiutor!
Respect Sorana!***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oricum ctp este un *** frustrat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alo, gsp! Dati si voi opiniile unor specialisti, a unor fosti tenismeni, nu a unor neica nimeni care nu au nimic in comun cu acest sport. Ce cauta acest individ care nu a facut niciodata sport de performanta si nu se pricepe deloc in paginile unui ziar care se pretinde a fi de sport?
Am înțeles nu este voie dar auzi "deșteptu'" " Clay Ali" intră?
Articolul dvs. nu a fost critic, ci mai degraba un derapaj cinic. Singurul lucru pe care l-ati demonstrat a fost ignoranta desavarsita. Ati neglijat in mod vadit (condamnabil chiar) dreptul fiecaruia la libera exprimare si ati infierat fara sa stati o clipa sa judecati logic. Cu timpul, veti deveni un Ion Cristoiu... mai cult ce e drept, dar la fel de anacronic si la fel de inveninat, intr-o lume pe care o intelegeti din ce in ce mai putin. Astept moderatorii GSP sa imi cenzureze si acest comentariu pentru ca, de ce nu?!, dialogul in viziunea redactiei este unilateral.
E adevarat ca "una-i una, alta-i alta" dar atacul dumitale la Sorana a fost unul deplasat, ti-ai dat singur cu firma-n cap! Acum firma suporta consecintele! Iar cei care iti contesta punctul de vedere nu trebuie catalogati cu "prostie agresiva"!
ctp (cu litere mici asa cum meriti) cere-ti scuze SORANEI!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.