OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Atacantul crescut de Dinamo a început furtunos Liga 2, cu 3 goluri în 3 etape! L-a convins pe Petre Grigoraș
0
Csikszereda - Sepsi, primul derby secuiesc din Superliga
1
Marius Croitoru a răbufnit înainte de FCSB - FC Botoșani: „Nu pot să înțeleg asta!”
0
Scor de neprezentare în CS Afumați - Chindia Târgoviște! 10 meciuri astăzi în Liga 2: rezultatele + clasamentul
2
Știri din fotbal internațional
Cum s-a încheiat duelul echipelor lui Burcă și Stanciu din China + deziluzie pentru Mitriță
0
La Liga reîncepe azi, cu același dans în doi! » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip, români la start
0
9 din 9! Rezultatul obținut de Ararat-Armenia, înaintea meciului cu Universitatea Craiova
0
Copilul de mingi lovit de Eden Hazard e bogat! » Firma înființată de el în 2015 se vinde: 600 de milioane de euro
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Igor, câinele salvamar care simte pericolul înaintea oamenilor. Vlad ...
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Nicuşor Dan a absentat din nou de la Ziua Marinei de la Constanța. Bolojan, ...
Libertatea
Om cinstit nu mai poate deveni. Toata lumea stie ca este o trisoare.
Care imagine? Pentru reclame? S a încheiat sper. Pentru sport?: o tânără care își taie sânii pentru a performa și a își crea o cariera a muncii ( ambiție și bani???).Justiția s a pronunțat și cu ocazia asta sper ca și domnul cristian ne va scuti de prezenta jurnalistică ( așa cum a promis).Sa respectam hotărârile justiției :)))))
Teoria datului la-ntors. Prea multă lume bună vede necuratul și condamnă întâmplatul. Subiect fierbinte - mai dihai ca la președinte. După un an de coadă de pește tribunalul hotărăște. Un an de inactivitate cântărește enorm pentru un sportiv de performanță, pentru soc se mai pun trei. Simona vorbește foarte puțin, specialiștii evenimentelor delicate - mențin sinusoida balamucului. Ca să avem subiecte tari și să defilăm în zona crepusculară, apar ultașii negrii la tricou, dar înfierbântați de tricolor și trimit un meci într-o repriză de prelungiri. E lumea canaliștilor, e noaptea gândirii. Aici lătratul depășește concertul maidanezilor fascinați de feeria lunii pline.
O lasa asa, n-are ce sa "mai lupte", decat daca vrea sa se umple de tot de penibil. Ramane cu banii, ramane cu titlurile, auristii o sa creada in continuare ca vesticii au ceva cu romanii etc. Iese mai bine decat in politica, unii de pe-acolo fac puscarie cand ii prinde. Eu zic ca scapa lejereanu.
A iesit carnasierul sa-si faca treaba. Trebuie sa fie el pe prima pagina, el si Becali. N-am citit sa-i fi dat un sfat util pana acum, el e cu distrgerile, ca e un om viu sau nu el trebuie sa-l distruga, din ura asta traieste, respira.
Nici eu nu cred ca s-a dopat voit. Dau toata vina pe echipa din spatele ei. Insa, dupa cum bine zice dl inginer, ea si-a ales echipa. Facand asta ca sa ajunga la un alt nivel. Poftim rezultatul! Palma este deja data. La TAS, probabil, o mai atenueaza, insa urmele vor ramane foarte vizibile. Mare pacat de toata munca ei si a familiei. Eu o am in top 3, dupa Hagi si Nadia.
CTP a uitat sa ii sara in apararea lui Lucian Bute
Nu mai trebuie nimic presa si media nu e credibila absolut deloc !!
A practicat un dopaj sistematic, asta va spune ceva ??
Păcat de toată munca ei! Oricum, trebuie să meargă până în pânzele albe să-și susțină și demonstreze nevinovăția. Nu are altceva mai bun de făcut acum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.