OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
2
Președintele lui U Cluj, acuzații-„bombă”: „Craiova nu a fost fair-play”
3
Mario Felgueiras, despre viitorul Universității Craiova: „Ideea e să dominăm România!” » Comparație între Mirel Rădoi și Filipe Coelho
10
Știri din fotbal internațional
Și-a rupt degetul la încălzire, dar și-a ajutat echipa să câștige Europa League: „Nu m-a afectat”
0
Unde merge Casemiro, după plecarea de la Manchester United
0
Daună totală! Musiala, accident auto cu pagube de 200.000 de euro
0
Lotul Curacao pentru Campionatul Mondial » Vor scrie istorie cu un antrenor celebru
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Tanczos Barna vrea să reactiveze sistemul antigrindină care nu se știe cât ...
Libertatea
Din punctul meu de vedere reclama nu vrea sa spuna ce spune CTP. Reclama, prin enervare si ruperea rachetei, se refera la munca grea, incercare, esec, perseverenta in ciuda esecului si succes la sfarsit. Avand in vedere ca firma la cere face reclama se refera la acelasi lucru (munca, esec, continuare in ciuda esecului, ...), cred ca e bine tintita. Sa nu uitam si ce spune reclama, asociat cu aceste imagini. Ceva de genul "fara declaratii sforaitoare si imnuri inaltatoare".
Ce urat articol.... Toti marii campioni au momente cand frustrarile depasesc autocontrolul impus. Va aduceti aminte de cartonasul rosu luat de Hagi la Campionatul european? Sa nici nu mai zic de injuraturile care i se citeau pe buze cand nu intra mingea-n poarta. Ati auzit pe cineva sa-i reproseze lui Hagi toate astea? Simona Halep ESTE si VA RAMANE o mare campioana a Romaniei, oricate taste veti bate ca s-o ponegriti si oricate rachete ar strica. Ce n-as vrea eu ca alti 30 de tenismeni sa strice cate 2-3 rachete pe meci si sa ajunga numarul 1 mondial.... Domnule CTP....mai usor cu pianul pe scari....zau asa.... Rusinicaaaa!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mesajul ca mesajul dar zgomotul produs ma face sa sparg telecomanda ca nu apuc sa pun mute indeajuns de repede.
Eu am inteles asa din reclama aia: Simona e BT si racheta e cel care a luat credit de la BT...Cam asa dau de pamant bancile cu cei care s-au imprumutat! P.S. Are mare dreptate CTP!
Prea le știe pe toate, iar moartea îl caută pe acasă!
Perfect de acord. Distrugerea rachetei la nervi incurajeaza violenta si nu poate fi prezentata ca un exemplu pozitiv. Sa schimbe reclama, sa zica: ASA NU!
Din mesajul Dl CTP, am inteles ca ne focusam pe ce nu trebuie din lipsa de content. Realitatea noastra nu este si realitatea altora. Vis a vis de marketingul BT nu e rau dar nici foarte bine. Mesajul a fost transmis si e de bine. Senzatie astazi SH!
Welcome to the real world d-le ziarist, o lume reală plină de ipocrizie violență și răzbunare, o lume în care nu mai ai drept asupra corpului tău (pierzi din drepturile tale dacă nu faci vaccin, femeile nu mai au voie să hotărască dacă țin sau nu un copil) acolo unde în 99,99% din cazuri în prima zi de muncă șefii și colegii te
Marelel oracol Popescu o da la intors. A prezis ca Halep a terminata cu tenisul de top si acum trece la atacuri mizere sa distraga atentia de la o victorie marca Halep, la Wimbledon, in fata unei adversare de top. Jena mare tavaras. Fruntea lata e de la frustrare, iar capul nici pe departe nu e limpede. S-au saturat si cei de la Digi de bazaconiile monolog ale individului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.