Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
1
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Câți bani a câștigat Istvan Kovacs după ce i-a arbitrat pe Lionel Messi și Argentina la Mondial
0
Ralf Rangnick exclude un blat: „În mod normal, la 2-3 ești mort. A fost ca la Hollywood”
0
Ea este cea mai ghinionistă națională de la Mondial! A ratat calificarea, după o succesiune de evenimente dramatice
1
Fabulos ce a reușit Lionel Messi chiar sub ochii lui Istvan Kovacs
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Nu inteleg ce treaba are Ungaria. Muntenegru a batut rumuika. de ce nu scrieti de ei? Compatati Muntenegrucu noi. Ungaria? Ah sa intre toti *** xenofobi si sovini pe articol? De aia? Si va credeti jurnalisti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Băi, o fi râs "de noi" (de voi, poate... voi, care?) Ungaria, tocmai ieri, 4 IUNIE?? Înțelegi ce vreau să spun, mai trebuie să adaug și anul?
Domnul Udrea, vad ca plangeti si acum ca nu a venit Boloni ,Petrescu, Lucescu.. Sa o luam pe rand: -Boloni nu a avut de gand niciodata sa vina . Chestia cu clauze in contract a fost "gargara"Omul stia ca nu avem jucatori si a incercat sa fie diplomat Dar a prelugit asa-zisa negociiere pana s-au plctisit si ziaristii sa bata apa in piua degeaba. -Petrescu- nu venea nici daca ii dadae federatia bani ,Il critica tyoata lumea de stilul de joc si acum era bun de selectioner( ATENTIE NU ANTRENOR) -Piturca-la cat a fost criticat si el de ziarist ,basca ca nu a mai facut nimc in ultimii 10 ani spune ceva _Lucesu-nu venea el pe bani pitni nici cu pistolul la tampla. Si apropo ce rezultate a vut el la nationala? -Razvan Lucescu -Pai pe el ,l-au fcut varza ziaristii si omul si-a dat demisia cand ne era lumea mai draga -Olaroiu chiar credeti ca venea si el pe bani putini si cate nationale a antrenat el? Putem continua ,dar atata timp cat nu avem jucatori ,dar sunt unii care sunt ridicati in slavi de persa si cand nu fac nimic , nu trebuie sa avem pretentii Stiti foarte bine cum a procedat pres cu Radoi si cei din ianintea lui,in functie de interese!!!
Cum mă maestre, mă, " a ajuns Ungaria să râdă de noi " ? Pai, mă maestre, Ungaria face treaba asta de vreo 200 de ani ! Sigur că nu ne place noua sau unora dintre noi, să recunoaștem cinstit treaba asta este altceva pen-că doar " noi suntem rumâni, noi suntem aici pe veci stăpâni ", aiurea !
Corect, dar ce i de facut? Sa iesim in strada pt a l da Jos pe Burleanu & comp.?? Generatia din USA nu este lasata nici macar sa incerce sa conduca destinele fotbalului... O sa ne bata toti, de grupe in Cupe Europene nu mai vorbim... Fotbalul la ora asta reflecta exact societatea noastra... Pacat...
...nici in gluma sa nu mai spui ca Ungaria rade de noi sau ca hagi are dreptate ...nici chiar asa de prost nu poti fi cu toate ca esti un fcsb ist notoriu ...
Cineva a zis că dacă la această echipă națională ar veni trioul Ancelotti+Mourinho+Klopp și rezervă Zidane aș adăuga eu, ar obține fix aceleași rezultate. Nu vrem să recunoaștem că "materialul" este de slabă calitate. Este tipic românilor ca în astfel de situații să aplice politica țapului ispășitor, decât să recunoască că de fapt "turma" e de vină și să procedeze în consecință.
De acord, romanul mai mult vorbește și se lauda... dar și aromânul!!
mai in gluma mai in serios,ieri Steaua din liga 1 stergea pe jos cu muntenegru.nu a jucat nimic muntenegru,dar *** ca antrenor este zero barat,bine ca l-am expulzat de la Steaua din liga 1.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este normal sa rada și Ungaria de noi, am ajuns cam ultimii in Europa.Investitii in sport zero, stadioane puține. Romanul mai mult vorbește și se lauda.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.