Alte știri din fotbal
„Am fost la blestematul ăla de meci!” » Adrian Cioroianu, mărturii de colecție despre „Craiova Maxima” și prăbușirea unei ere: „Erau zeii orașului!”
0
Vestea primită de 4 fotbaliști de la FCSB de la Mirel Rădoi: „Vom schimba”
0
Mircea Bornescu a numit marea problemă a fotbalului românesc: „Acum chiar avem nevoie!”
0
10 meciuri memorabile jucate de Paște: Dinamo, victorii în Ghencea, Rapid, învinsă de rivale și celebrul Poli Timișoara - FCSB 1-8
0
Știri din fotbal internațional
Carlo Ancelotti îi dă speranțe lui Neymar înainte de Campionatul Mondial
0
Moment istoric! Prima femeie care va antrena o echipă din top 4 campionate ale Europei
0
Chelsea - Manchester City, într-un final de sezon palpitant în Premier League » Echipele probabile
0
Como - Inter » Echipele probabile: Lautaro Martinez, marele absent al lui Cristi Chivu
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
8
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Iranul a atacat trei nave românești, în anii ’80. Comuniștii au ținut ...
Libertatea
Dezbatere aprinsă despre armata obligatorie în România? „O să vezi ...
Adevărul
Gazeta a intrat în cea mai spectaculoasă Polivalentă din Moldova: „O ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Alegeri în Ungaria 2026. Viktor Orban poate pierde postul de ...
Libertatea
Daca se incep controalele antidoping ca in ciclism, se inchide fotbalul profesionist in toata Europa de Vest.
Probabil *** nu a vazut semifinala cu city in care modrici nu a putut sa alerge. Tot *** ar fi trebuit sa stie ca inca de tanar Modrici a fost recunoscut ca un mijlocas de travaliu box to box pe vremea cand juca in Anglia. Triste insinuari.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este profesionist 100% si are mentalitate de invingator!
E gena 100%. Din păcate pentru noi romanii, gena valaha W slabă, cum bine spunea un fost mare politician român.
Respect, Luka!
Ai mare dreptate exemplul recent fiind Halep, la care nu mai e nici o speculatie ca ar fi consumat substante interzise, A FOST PRINSA CA A CONSUMAT dar noi ca romani o tinem pe a noastra ca vor sa ne faca strainii si sa ne fure trofeele
Citeste in fiecare zi articolele Andrei Mocanu din gesepe si priveste cel putin doua ore la galeriile foto. Asa se mentine tanar si in forma.
Ar trebui sa o lase mai moale daca nu vrea sa ajunga si el ca Eriksen. In plus a mai si tradat Tottenham intr-un mod oribil in 2012.
Da, e băiat serios și are grija sa doarmă cat trebuie, să mănânce ce trebuie și să nu aibă niciun fel de excese. Păstrând proporțiile Deac și hoban tot o duc foarte bune pentru nivelul la care joaca. Daca ești serios poți să joci până la 40 de ani
Daca ar fi roman lam pupa sin dos si Nu am fii Asa critici la adresa lui. Prin comparatie la nivel de performanta si cariera , Hagi al nost ii mic copil pe langa Modric. Respect
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.