Comentarii (119)
planetfun
planetfun  •  19 Mai 2021, 19:48
Postat de vanbasten_85 pe 19 Mai 2021, 17:51

Sa nu uitam ca atunci cand au venit spaniolii si au adus acei jucatori buni la Dinamo, sistemul condus de grec si de Bricheta a reusit sa-si faca treaba. Nu era etapa fara ca arbitrii sa nu 'greseasca' impotriva lui Dinamo. Ba un penalty gratuit, ba linia de fundasi ingalbenita in primele 20 de minute, ba un galben pentru proteste in minutul 7, ba un rosu discutabil.. Negoita si-a dat seama cum e mersul cu fluierasii in Liga 1 si s-a retras. Nu cotizezi, te rezolva baietii.

D-asta le si doresc dinamovistilor( ce nu-si scot ***) sa ajunga sa se bata cu astia la titlu. Sa vada si ei cum este sa-ti fie echipa sabotata si furata. Succes !

1ianuarie
1ianuarie  •  19 Mai 2021, 19:45
Postat de danielsam pe 19 Mai 2021, 18:00

Stai sa vedeti cfr in Europa o sa o Ia pe coaja rau ca Nu mai vine istvan kovacs omul lor de casa!!!atunci sa Vezi realitatea !!!Rusine cfr si istvan kovacs!!!

Bă băiatule,CFR-ul va juca în Europa în timp ce matale ***

planetfun
planetfun  •  19 Mai 2021, 19:39
Postat de 1ianuarie pe 19 Mai 2021, 19:25

Domnu’ Udrea,văd că vă plac analizele arbitrilor,vă lansați în acuzații grave afirmând,fără nici un argument,că CFR a apelat la metode care încalcă legea! Mai vă lansați și în atacuri asupra unor echipe europene cărora nici măcar nu le cunoașteți anvergura. Apropos,matale vb de Real Madrid dar uiți un exemplu năucitor care a avut loc în optimile CL din anul 2017. Returul dintre Barça și PSG de pe Camp Nou încheiat cu scorul de 6-1, când Barcelona a marcat 3 (trei) goluri între minutele 88-91,atunci când centralul turc nu a acordat in min. 90 lovitura de la 11 m pt PSG,si multe alte greșeli flagrante. Asta a fost un meci de care se pare că nu ești prea deranjat. Concluzia: ești un ziarist rău intenționat și prea puțin informat. Sper sa-ți mai citească articolele copiii de la clasa I-a.

Tocmai iuliu muresan a declarat ca a premiat echipe sa joace corect(in ligile inferioare), dar dna-ul ( din cluj) vede doar pe altii...

planetfun
planetfun  •  19 Mai 2021, 19:37

Cfr este ce erau pe vremuri steaua si dinamo. S-a nascut pe vremea lu basescu, a dna-ului, burleanu fost basist. S-a nascut odata cu polul de putere de la cluj, formata din securisti cu state vechi.

searover
searover  •  19 Mai 2021, 19:37

***

1_0_1_0
1_0_1_0  •  19 Mai 2021, 19:35
Postat de sc1rb1o_ pe 19 Mai 2021, 19:21

Mitul Neubert a cazut datorita controalelor antidoping iar faptul ca acei jucatori au semnat cu CFR poate fi ceva doar imoral, ilegal in niciun caz. Udrea, invata care e diferenta intre imoral si ilegal.

Nici măcar imoral. Ce trebuia să facă Pufi? Să se roage de jiji? Dacă nu i-au propus prelungirea ce trebuia să facă jucătorul? Dacă un jucător de la CFR nu vrea să-și prelungească contractul, ce-i de făcut? Arlauskis a semnat cu altă echipă vara trecută fiind în ultimele 6 luni de contract cu CFR. A plecat și dus a fost.

925874267534174
Emilian Ghinea  •  19 Mai 2021, 19:32

Domnule Udrea,vad ca nu va respectati meseria de ziarist! Numai un prost nu poate afirma cu tarie ca meciul fcsb de la Botosani nu a fost un blat ordinar,spre deosebire de meciul cfr cu aceeasi echipa,de aseara!

3959407887409207
Alexandru Gheorghe  •  19 Mai 2021, 19:28

Jurnalistule, vezi ca sluga ***, patronul moldovenilor a recunoscut ca *** a vorbit despre transferarea unui jucator de la fcsb3, ca Viitorul e fcsb 2! Cand au vorbit? Ieri, azi, inaintea meciului direct? Cand au comandat sampania? *** ***, intr o *** de ziar, pierdeti teren!

1ianuarie
1ianuarie  •  19 Mai 2021, 19:25

napocarepublic
napocarepublic  •  19 Mai 2021, 19:23

si sa nu uitam ..Hategan era pregatit(in joc de glezne) sa faca praf meciul viitor de la cluj ,s ar fi indeplinit "miracolul "si Fcfcsb ar fi iesit campioana(in eventualitatea ca Botosaniul ar fi castigat macar un punct ,era promisa deja sampania grasa de la cici ca botosaniul sa joace "corect")