Alte știri din fotbal
Daniel Oprița: „Da, mi-am dat demisia, e semnată, dar nu pot să-i las ca un laș”
3
Dezertări pe bandă în Gruia: al doilea nume important care și-a reziliat contractul cu CFR Cluj
5
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
3
Știri din fotbal internațional
L-a distrus pe Filipe Coelho: „Un simbol al mediocrității. Nu trece clasa”
5
Acționarul Mihai Bobonete a văzut meciul alături de Mihai Rotaru: „Rezultat bun! A zis că mă împușcă, m-a împușcat, eu am căzut pe spate”
2
Note GSP de la 5 la 7 în Craiova - Ararat-Armenia: Coelho a avut 3 mâini moarte
0
Vladimir Screciu a „tunat”, după remiza cu armenii: „Nu contează cât valorăm pe Transfermarkt”
0
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Momentul în care un șofer de autobuz băut spulberă 12 mașini în Mediaș. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
...daca au inceput controale stricte impotriva ***...marea echipa clona ...cu mihai s, si beccali ...nu mai cashtiga nimic...lot si echipa de cel mult....div c...pff
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai sa vedeti cfr in Europa o sa o Ia pe coaja rau ca Nu mai vine istvan kovacs omul lor de casa!!!atunci sa Vezi realitatea !!!Rusine cfr si istvan kovacs!!!
Lasand la o parte povestile despre influente la FRF si/sau la CCA, care sunt reale si se manifesta, campioana este echipa la care se munceste, este disciplina, management-ul si PR-ul functioneaza iar jucatorii au incredere in antrenor si in ceilalti din conducere. O mare realizare are FCSB terminand pe locul 2, fiindca jucatorii si staff-ul tehnic evolueaza si traiesc intr-un stress inimaginabil, nici macar nu pot vorbi cinstit intre ei, in vestiar, fiindca stiu ca tot ceea ce vor zice poate fi interpretat in ce fel doreste Tanase, care-i "toarna" la telefon lu' "Guru".
Coltescu e o surpriza placuta. Ieri a arbitrat impecabil. Pare ca a iesit din sfera de influenta a oierului.
Arbitraje, Kovacs, basme. Sambata, in meciul Craiova-CFR 1-3, atunci cand CFR avea nevoie disperata de victorie, ne-a arbitrat Kovacs cu brigada lui. La pauza era 1-1 si pana atunci am notat erorile: 2 penalty-uri neacordate, la faulturile asupra lui Deac si Sigurjonsson, plus un offside urias din care Ivan era sa ne dea gol. Si era 1-1. Ca a castigat CFR-ul, nu mai vorbiti despre arbitraj. Poftiti, Kovacs. Norocul CFR-ului ca nu a castigat si in retur cu Sepsi caci atunci numai despre sateliti ati fi vorbit. Apropo, despre FCSB-FC Botosani, 2 blaturi ca in vremea Cooperativei, niciun cuvintel?
Cate titluri a costat viitorul pe fcsb? hai sa fim seriosi
Parafrazand pe George Ogararu, manager la FC Talpan: "Ciocul mic si nu mai vorbiti aiurea, ziaricilor!". Nu am vazut niciun ziarist care sa zica la inceputul sezonului: Steaua pierde titlul, vinovat acelasi Becali. Siiiii, putem spune si pentru la anul la fel: Steaua nu i-a titlul, Becali e singurul vinovat! Asta inseamna ba sa nu va pricepeti! Puneti ma titlul asta de la inceputul sezonului. Ce mai conteaza ca CFR fura cu arbitri??? Si nu, nu Neubert e de vina, tot Becali, pentru ca antrenorii antreneaza jucatorii in cicluri si intensitate, in functie de efortul depus in meciuri si antrenamente, iar cand vine Becali si da tot peste cap normal ca accidenteaza aiurea jucatorii. Pai, ce, la arabi face antrenorul sau seicul echipa???? Dar e frumos ca acum nu mai sunt dopati jucatorii, sunt doar prosti! Desfiintati campionatul si treceti la oina, sportul national!
Doar daca ai un comentariu pro fcsb.
Uite udrea ce faci, dai apa la moara prostilor.
Sa nu uitam ca atunci cand au venit spaniolii si au adus acei jucatori buni la Dinamo, sistemul condus de grec si de Bricheta a reusit sa-si faca treaba. Nu era etapa fara ca arbitrii sa nu 'greseasca' impotriva lui Dinamo. Ba un penalty gratuit, ba linia de fundasi ingalbenita in primele 20 de minute, ba un galben pentru proteste in minutul 7, ba un rosu discutabil.. Negoita si-a dat seama cum e mersul cu fluierasii in Liga 1 si s-a retras. Nu cotizezi, te rezolva baietii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.