Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Belgia - Senegal » Coechipierii au sărit la bătaie
0
Yamal și-a „amenințat” un coleg de la naționala Spaniei: „O să-l mănânc de viu!”
0
Enes Sipovic, mesaj din Sarajevo înainte de SUA - Bosnia: „Toată țara e gata de o noapte memorabilă” + Verdict viral despre Lukic și ce afacere de lux și-a deschis
0
Revine în Superliga? Alex Mățan tocmai a rămas liber de contract: „A fost o onoare!”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
domnu Udrea, nu=ți prea place fotbalul
Eeee,nea udrea,e nasol bre cind conduc danezii in meciul cu fcsb,e divina budescu si e normal sa te apuce toti nervii...mai penibil ca de obicei tata !
Un articol curajos???? cu argumente clare ,care deranjează doar pe cei ce sunt bolnavi de subiectivism cronic ! Felicitări jurnalistului !
Cu siguranta autorul articolului va uita toate argumentele expuse astazi atunci cand cu proxima ocazie va da de pamant cu selectionerul Nationalei. Dar la gazeta cu care impachetam peste hartia e subtire si obrazul gros.
Si chiar imi pare rau pentru oi si oieri, ma gandesc la coeficientul national. Problema care ma deranjeaza pe mine este faptul ca nu esti echidistant, ceea ce ar fi trebuit sa fie preocuparea ta number one in jurnalismul de calitate, cu atat mai mult in calitate de moderator de emisiuni tv.
Stimate d-le Dan Udrea, am o intrebare: de ce nu ati scris un editorial in care sa dati ca sigura infrangerea si eliminarea FCSB-ului, pe baza jocului din meciul tur? Eu imi asum aici riscul ridicolului total, deoarece este de-abia minutul 18 al partidei retur.
Budescu si Alibec nu pot fi iertati sub nicio forma, stiu fotbal si au reusit sa le sufle titlul fecesebistilor in doua randuri. Toata suflarea fecesebista din media e fiarta. Cand scrii un articol pamflet cu rautate, ura, dispret si asta dupa un gol deosebit nu faci altceva decat sa te descalifici ca om, nu faci decat sa starnesti un dispret absolut.
de ce te descrii pe tine? nu uita, rosia e mai mare decat branza
De câte cuvinte a avut nevoie semețul gesepist pentru a spune că Budescu e un mingicar de cartier și nimic mai mult!
Nu-mi place Udrea, dar articolul asta este corect. Eu as merge chiar mai departe si m-as extinde si la antrenori. O mina de ***, cu Hagi in frunte, la care tactica consta in injuraturi brutale cu referire la parinti sau cei care au parasit lumea asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.