Alte știri din fotbal
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Imaginile bucuriei » Corvinul a declanșat fiesta, după promovarea matematică în Superliga
2
Gică Hagi, impresionat de un jucător din Superliga: „După 7 minute am zis: «Hai să-l luăm!»”
0
Adrian Mutu a văzut anunțul lui Giovanni Becali și a rămas perplex: „A îmbătrânit. El nu face așa greșeli”
1
Știri din fotbal internațional
Echipe de start la Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor
10
Incident la Munchen, înainte de Bayern - PSG » 1.000 de fani, evacuați din metrou!
0
Decizia organizatorului Campionatul Mondial a provocat stupoare în țară: mai mulți jucători riscă excluderea din lot
0
Thierry Henry s-a convins: „Această echipă este peste generația «Invincibililor!»”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Nea Udrea ignora faptul ca societatea s-a mai schimbat de vreo 30-40 de ani si echipa nationala si respectiv vreo medalie olimpica nu mai reprezinta singura bucurie intr-o viata cenusie. Acum oamenii au mai multe posibilitati sa aibe o viata normala si se bucure la lucruri care merita. De ce sa te bucuri la chinurile lui Edi camd poti sa ai parte de niste bucurii mai sanatoase. Sa iti duci copiii prin lume sau sa faci drumetii pe munte in timpul cand terorizeaza mingea Puscas et Co si danseaza Gasca Burli in tribune. Nu inseamna ca esti hater. Inseamna ca te prinzi ca viata are si alte nuante.
Pai nene daca tu te crezi jurnalist poti linistit sa te retragi in pestera . *** sa iti aduci aminte de facultatea de jurnalistica care ai facut-o degeaba
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Salut! Cu tot respectul daca vrei sa mergem sa facem figuratie la un turneu final si sa ne intoarcem cu coada intre picioare e ok :). Eu nu pot fi atat de "nordic" incat sa vad doar distractie la un meci de fotbal mai ales cand reprezinti o natiune! Multumesc.
Complet de acord, suntem o echipa foarte mica acum daca ne uitam la lot, trebuie sa ne reactualizam complet obiectivele. Si nu vine nimic din urma, deci inca vreo 15-20 de ani lucrurile nu o sa se schimbe. Orice calificare ar trebui sa fie o sarbatoare, cum ar fi pentru Finlanda, Luxembourg, Moldova... Aici suntem. Altfel eu nu inteleg pe astia cu: sa nu ne calificam decat sa ne facem de ras.... Adica sa asteptam pana avem o Nationala serioasa care merge acolo si bate pe altii si eventual se bate la medalii?? Asta nu o sa se mai intample, NICIODATA!!! Oricum, nu cat mai prindem noi astia care comentam pe-aici.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
romania sa se califice la euro ar fi echivalentul cu 10sb sa castige titlul. o bataie de joc la adresa adevaratilor profesionalisti
Udrea trezeste-te! Ai vrea sa fim atat de naivi incat sa ne imbatam cu apa rece si sa ne bucuram ca avem cea mai slaba echipa din istoria Nationalei Romaniei?? Acesti baieti sunt platiti cu bani pe care multi romani cu bun simt care muncesc nu o sa ii castige niciodata. Lasa nordicii care sunt relaxati poate prea relaxati! Tu promovezi o imagine falsa a unei echipe care exista doar in imaginatia ta. Si ce daca ne vom califica? Daca ajungem acolo vom pati aceeasi rusine ca si echipa de rugby a Romaniei. Ma gandesc ca poate rolul acestui articol e sa incite spiritele. Nu mai promovati incompetenta! Hai sa scoatem mizeria de sub pres!!!
Vai de capul tău ce articol ai putut scoate!
Te-ai sucit udreo !!...de fapt nu ai nici o fărâma de respect pentru cititorii acestui ziar pe care l-ai distrus, numindu-i "hateri", parerea ta !!...si te asigur ca-i proasta...ai scris ca pe Brazilia, Real Madrid si Barcelona ii obliga blazonul sa joace un fotbal frumos si sa castige !!...nationala Romaniei inseamna ca nu are blazon, e umplutura !! dar,acuma, vorbesti frumos de antrenor si federatie !!...de ce ???..am fi mândri sa vedem echipa noastra nationala macar in optimi dar suntem realisti si iertati-ma ca vorbesc in numele tuturor, dar suntem varza fara carne...sper sa ma înşel.
Ai avut dreptate. Am citit doar 10 comentarii și 9 sunt contra naționalei. Mulți hateri pe aici. De fapt nu doar la articolul tău. Sunt aici doar sa se înjure unii pe alții,de multe ori neavând legătură cu subiectul articolului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.