OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
2
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
15
Știri din fotbal internațional
CALIFICARE! Universitatea Craiova a întors-o pe KuPS și salvează onoarea României » Va fi sigur într-o grupă: adversara din play-off
30
Doar doi jucători de la CFR Cluj au trecut examenul din returul cu Tromso
0
Carlos Mora, gol senzațional în Universitatea Craiova - KuPS
0
De ce a fost amânat meciul Klaksvik - Lech Poznan, din turul 3 preliminar al Europa League
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » Conflictul politic blochează inaugurarea: „Nu știm ce se întâmplă acolo”
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Judecătoare filmată la Untold în zona VIP, alături de omul de afaceri pe ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Fecesebeaua reprezinta tot ce e mai rau in fotbalul rominesc.
Incerc sa te completez lucru pentru care imi cer scuze. Hartiile lui Talpanel au valoare doar daca vrei sa nu ajungi la proces cu un procesoman intr-o tara in care procesomanul are spatele asigurat ... Mai simplu te feresti de a-ti complica existenta.
Felicitări Daniel Grigore, bag se seamă că mai există și oameni întregi la cap și în gândire la gesepe
Sa faca o echipa noua ... Deci ales bules Steaua, dorinta arzatoare a haterilor stelisti e pofta ce poftesti tu. Sa planuiasca cum o duce inainte dupa ce dispare ... Pai daca inainte inseamna ce vedem acum ce sa mai planuiasca ca n-are niciun viitor o echipa de fotbal privata in Romania?
Cine„cânta”(pentru fcsb)?Toata mass media de„sport”!Ii și ințeleg pe baieții aia!Cum sa-și faca emisiunea,sau despre ce sa scrie?Cum sa-i faci pe oameni sa stea pe emisiunea ta, sau pe articolul tau?Ca sa nu„sari din schema”?Trebuie sa le„dai”ceva distractiv!Și cine-i mai distractiv decât cuviosul mafiot- cu„bombele”sale!Notorietatea lui s-a rasfrant(pozitiv),asupra echipei sale!Și a cotei jucatorilor sai!Daca oamenii de„sport”toata ziua(și noaptea) vorbesc numai despre tine și despre echipa ta-ce vrei reclama mai de eficace ca asta?
Stimate d-le semnatar de articol, lăsați legea să se pronunțe câte titluri are FCSB. Dați deja în anarchie cu asemenea păreri.
Esti ***? Stii ce-a zis Dabija? De-aia nu mai putem noi, suporterii Stelei, cea din Liga I desigur! Am dreptul sa cred ceea ce vreau eu sa cred si tu sa scrii ce te taie capul. Succes Steaua in cupele europene!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nea jurnalistu, ia de-aici un exemplu cum e cu planul afectiv și hârtiile: dacă ai o amantă și nevasta îți trântește certificatul de căsătorie pe masă, ce faci? Te "joci" cu ea, sau mergi la "meci" cu amanta? Cam atât contează și actele lui tălpănel & co.
Omul e sincer ... dar face confuzii grave si atat. Omul nu stie ca palmaresul a fost rupt in bucati printr-o decizie civila in constatare (pentru ca nu au existat alte cai prin care palmaresul sa fie impartit in realizare), decizie care nu are deci caracter executoriu deci nu obliga pe nimeni s-o respecte. Nimeni asta este FRF si UEFA pentru ca lista rezultatelor sportive (adica palmaresul) este dreptul lor exclusiv. Preluarea locului in divizia intai in locul Stelei la schimbarea de paron s-a cu acceptul FRF si apoi UEFA echipa lui Becali (indiferent de nume, sigla si culori) devenind continuatoarea in plan sportiv a Stelei, cu palmaresul si punctajul obtinut de Steaua in meciurile din Europa.
Dacă răspundeai punctual afirmațiilor autorului, cum că nu are dreptate în locul cutare din articol, ce se întîmpla?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.