OPINII » EDITORIAL IOANA MIHALCEA
Alte știri din fotbal
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
0
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
0
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
0
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
0
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Stadionul va fi "dat" echipei ministerului, echipa asta nu mai are nici un viitor. Haldan le-a întors spatele lui tararache, bucurica și anghel...Urmează ori C-ul ori falimentul.
Adevărații dinamovisti sunt în tribune sau în fața televizorului când joacă Dinamo, nu pe forum))) Cât despre finalul comentariului tău... din păcate ai dreptate. Cel mai mare dușman al romanului este chiar romanul.
Echipa slaba, nicio sansa la play-off. Poate la anu'.
Și tricoul lui Dinamo era cândva alb și demn, neacoperit de rușine. Acum e verde, galben, negru, gri culori pe care Dinu, frați Nunweiller, Dumitrache, Varga Iosif nu le-ar fi purtat în veci. Era un alt Dinamo, ei au scris istoria, ăștia de azi își bat joc de ea. Am ajuns să trăiesc ziua în care e sărbătorită o victorie cu Slobozia. Să vină Unirea Dej în groapă și să plece cu toate punctele..... Să tremuri în Liga a 2-a,rămân sau retrogradează? E întrebarea cea mai grea a momentului. De revenire în prima ligă vorbim poate după posibila construire a stadionului.
"Răspunsul la întrebarea din titlu este NU."... pentru că dinamoviștii nu mai știu să se bucure pentru victoriile lor. Se bucură doar la înfrângerile FCSB-ului. Uitați-vă pe live-ul meciului cu Slobozia. N-am văzut niciun câine să se bucure acolo. O să-i vedeți în schimb, cu boxe cu tot, joi - pe live-ul meciului cu Silkeborg. Și,... la cum arată primul 11 trimis de cioban în Danemarca, va fi un veritabil dog-party pe forum. De-acolo își iau românii bucuriile,... superbă domnișoară. Din necazul altora.
Acu ce... daca sunt in liga a doua nu mai au voie sa se bucure?
Astia se bucurau si daca faceau egal! Probabil asta seara sunt cu “maneaua-n blana”!:(((
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.