Alte știri din fotbal
Și-a găsit cu greu cuvintele, după retrogradare: „Zero barat, asta merităm!”
0
„Să NU mai călcați în Sibiu!” » Imagini nemaivăzute la Voluntari: ce s-a întâmplat după promovare și cum a fost surprins Dorinel Munteanu
3
Verdictul specialistului după scandalul de arbitraj de la barajul Voluntari - Hermannstadt
0
„Apostolul” retrogradării! Jucătorul lui Hermannstadt a picat a treia oară în ultimele 3 sezoane
2
Știri din fotbal internațional
Marcelo Bielsa a explicat de ce l-a lăsat acasă pe Luis Suarez: „I-am vrut pe ei la Cupa Mondială”
0
Crede că tragedia lui Diogo Jota îi va ajuta să câștige Mondialul: „Forță suplimentară”
0
Africa de Sud a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Decizia în privința lui Siyabonga Ngezana
1
Lotul Iranului pentru Campionatul Mondial » O vedetă e OUT dintr-un motiv incredibil
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
30
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
5
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Câți bani scot românii din buzunar pentru o vacanță de lux în Bulgaria. ...
Libertatea
O fată de 15 ani a fost omorâtă după ce a refuzat să se mărite cu un văr. ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Cristian Mungiu, după al doilea Palme d’Or: „Statul datorează 130.000.000 ...
Libertatea
bai ai fost arbitru..?vad ca te dai mare cunoscator..peste avram,porumboiu...
Și ce daca pierde Argeșul diseara?Daca bate pe Slobozia in ultima etapa-la Pitești-face 46 de puncte și este... calificata- pentru ca la meciurile directe cu fcsb- are doua victorii!
Care conspirație?!Uita-te la articolul alaturat și ai sa vezi ca arbitrii au procedat corect-(când nu au acordat penalty)!Reluarile ascunse pâna acum de„moderatorii”televiziunilor-(ca sa-i provoace pe cei„nedreptațiți”și sa vina cu declarații„bomba”)și date in articolul alaturat- arata clar o...ținere reciproca!Ori--tu-care comentezi-pe Voyo-meciurile din Premier league-știi bine ca la ținere reciproca NU se da penalty!
schimba-ti numele in mama omida ca vad ca stii pe ce loc se claseaza fcsb,cine castiga barajul ptr europa,stii si cine va castiga campionatul nu-i asa?poti sa-mi spui si numerele de la 6 din 49 daca tot stii viitorul...?
E jale în Berceni. Disperare. Toată lumea are ceva cu FCBS, Mironica este scos la înaintare cu articol penibil. Te mai suporți, dragă Mironica, băiat fin cu barda mică, chiar și sub Sumudica.
Pardon!! Deștepții și oamenii care au ”coloană vertebrală”, sărbătoresc!! A nu se confunda! Clona, când va juca un fotbal ”curat”, va mai prinde play-off-ul, altfel...... NEVER
Cenzurați tot ce vă deranjează, mai ales criticile constructive ! Repet, articolele scrise noaptea nu sunt obiective !!! ????????????
Du-te ba de aici. De aia când iesim in Europa ne dau toți britanicii cu terenul in cap, pentru ca se da penalty aici la noi la orice
La Sibiu in primul rand CA S-A DAT PENALTY SIBIULUI, total aiurea. V-au indobitocit astia sa cereti repetarea penaltyului ca a intrat nu știu cine un pic in careu. Care mai e rostul sportului astuia? Ok, daca o iei asa pe regulament gasesti chichițe mereu. Dar regulamentul e facut pentru dreptate, nu invers. Nu poti sa repeti un penalty ca ai vazut tu nu stiu ce neregulă.
Poți să-mi enumeri în câte din ultimele 10 meciuri ale FCSB, echipa a fost favorizată de arbitraj? Sper să-ți iasă minimum 7. În schimb cred că poți să identifici cel puțin 7 partide, ale altor echipe, cu probleme mari de arbitraj, cu urlete, acuzații și jigniri, în temeiul unor presupuse jocuri de culise. Încearcă să sortezi în favoarea cui au fost cele mai multe arbitraje pro.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.