Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Narcis Drejan, face recomandari lui Puscas, dar el e obiectiv. E cam de plans.
Bine scris.
Felicitari Drejane, un articol coerent si curajos!!
Felicitari Narcis Drejan! Exemplele concrete dor, dar poate vor conduce la insanatosirea loturilor nationale de juniori. Primul tratament e reforma profunda a scolii de antrenori!
Vad ca nenea Burchel de la FRF e neica ca nimeni ca antrenor , cum poate un asa om sa fie directorul scolii de antrenori ?, intreb si eu pentru un prieten.
Din cate se vede pe net ca antrenor nenea Burchel de la FRF , e neica nimeni in antrenorat, cum se poate ca un asa om sa fie directorul unei scoli de antrenori ?, intreb si eu pentru un prieten .
Antrenori neghiobi dospiti la vechiul sistem spagar ?? Nu Cred.
Mi-a placut articolul. Totusi dumneavoastra, presa, ar trebui sa fiti mai incisivi si mai constanti cu criticile. Prea stati si va uitati, sau chiar intrati in hora *** si a vopsitorilor de non-fotbalisti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce articol bun ...Felicitari !!!...parca este scris demine ...trebuie facut ceva cu aceste selectii ...s au strans prea multe plangeri ...daca nu avem dovezi nu inseamna ca nu exista coruptie ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.