Alte știri din fotbal
Încă un lider de la FCSB a cedat și vrea să plece: „Își bat joc de mine! M-am săturat!”
0
Gigi Becali a dezvăluit ultima „boacănă” a lui Tavi Popescu: „Dacă n-are minte, eu ce să-i fac?!”
0
Lacrimi și torțe: Nae Ungureanu, înmormântat lângă Ilie Balaci, în cimitirul Sineasca » Imagini emoționante: fanii și-au condus legenda din Craiova Maxima pe ultimul drum
2
Tănase și Crețu, out de la FCSB! Gigi Becali a intrat în direct și a spus totul: „Dacă îi dădea ăla o palmă, îl făcea una cu pământul!” + „Nu te agreează MM, la revedere!”
10
Știri din fotbal internațional
Tottenham nu se oprește! Un alt star din Premier League i se alătură lui De Zerbi
0
Real Madrid - Malaga, în etapa 3 din La Liga » Echipele probabile
0
Când încep negocierile cu Michael Olise » Strategia francezului e clară
0
Denis Drăguș, liber să semneze cu FCSB! Prima reacție a lui Gigi Becali: „E posibil să fie la noi”
17
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Mi-a plăcut articolul omagiu. Felicitări, nu credeam că poți. Mi-ai răscolit inima, căci l-am simțit pe Ilie de la un metru, din copilărie. Cum spunea chiar el, a fost vedetă de la 11 ani, in Craiova. Mare caracter! Ilieeeeeeee!
Narcis, felicitări pentru articol!
"Ilie Balaci, „Prințul” fotbalului românesc, ar fi împlinit astăzi 69 de ani" ??? !!!
Superb! Felicitari!
Daca ai ajuns sa il compari pe Drejan cu Belphegor, atunci ...
L-ai auzit razand isteric cu voce ascutita de copila?
Esti demential, nene. M-a fermecat omagiul adus lui Ilie Balaci. Te ascult frecvent la total FM. Articolul asta aduce usor cu voltele cu Radu Cosasu. Felicitari.
Îmi amintesc și azi când ați primit vestea in direct... Mare păcat. Îmi amintesc emisiunile de la radio cu el invitat... când povestea cum bătea loviturile libere... A fost un om grozav, unic.
muicaa, "un whisky bun" se potrive cu fotbalul romantic oltenesc taman ca Drejan cu GSP-u lu Ioan Chirila sau Radu Cosasu
Un articol scris mai mult cu inima și mai puțin cu pixul, Narcis! Felicitări! Pentru mine, Balaci, alături de Dobrin și Hagi rămân geniile fotbalului românesc. Cu Mutu și Adi Ilie în anticameră, totuși nu la același nivel. Nu știu dacă o să mai avem prea curând fotbaliști ca ei. Pentru ei mergi la stadion, indiferent cu ce echipă ții.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.