OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
De Jovan Marković sau de Screciu nu zici nimic? Sunt zero barat.
Felicitări pentru articol, Narcis Drejan !
Descultii fotbalului? Vezi ca ai un coleg, Alexandru Barbu, tocmai a scos un articol cu titlul ''Puștiul-minune din Superliga''. Presa a ingropat fotbalul romanesc.
Cum era vorba celebra romaneasca: "Astia suntem, cu asta defilam!", asta e rezultatul unei cresteri fara noima. Ca martor al celor 3 meciuri, nu am observat niciun traseu de joc sau o faza construita din propria jumatate cu cap si coada. Daca nu erau celebre mingi bubuite, erau niste lansari demne de cautarea lui Nemo si niste nesincronizari de te gandesti ca ai nimerit la "Cascadorii rasului". Ne-am culcat toata viata pe-o ureche si l-am injurat pe celebrul nea Piti care cu raul,ramul, otravirea fantanilor ne mai scotea la lumina unor Europene si nu ne faceam de bacania tuturor tarilor aparute in anii 90. Cat despre celebrul Hagi sa nu il mai propuna pe fiul lui la nationala , ci sa il indemne sa puna burta pe carte deoarece fotbalul nu e de el.
Felicitari pt articol, Dle N. Drejan!
In orice domeniu se activitate in România e la fel! Nu ne pricepem la manageriat! Sunt in afara țării! Foarte puțini români ajung in conducerea unor businessuri. De ce? Pt ca nu avem în sânge chestia asta! Oricât am pretinde noi ca știm de toate. Inca ceva ! Se spune ca românul e muncitor! Nu e adevărat! Fara bici românul se uită cum sa lenevească si sa fure! Romanul are nevoie de reguli stricte! Vorba unui alt cititor! Daca Daminuta & Alibec se plang că nu au reușit afară ca nu sunt ***, sa explice cum Adebayor, Abumeyang etc etc reușesc!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Atunci cand parintii intervin si pun presiune pe antrenorii nu realizeaza ca distrug copilul...copii trebuie sa se dezvolte natural, prin competitie corecta...La noi se dau spagi de la copii pana la seniorii din Liga 1, dc ne luam dupa declaratia unui fost fotbalist care a dat spaga atrenorului, timp de un an de zile, pt a fi titular
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.