OPINII » MAROC - PORTUGALIA 1-0
Alte știri din fotbal
Fostul atacant anunță apariția noului club, într-un oraș mare al României: „Se va numi FC Metropolitan. Aici s-a scris istorie”
0
Răsturnare! A decis să plece acum de la FCSB: „E jucător liber, ne-am strâns mâinile”
6
De ce lui MM Stoica nu-i convine că Louis Munteanu a apărut în tricoul FCSB-ului: „Nu e normal”
0
Mihai Stoica a alcătuit cel mai bun prim „11” din Superliga, fără jucători de la FCSB » 4 de la Dinamo și Rapid: „Sunt surprins de cât a putut să crească acest jucător”
7
Știri din fotbal internațional
Baba Alhassan a schimbat naționala și a avut o prestație de coșmar la Cupa Africii » Schimbat 6 minute mai târziu
0
Pep Guardiola, „cucerit” de starul lui Manchester City: „Uneori țip la el, alteori îmi vine să-l îmbrățișez”
0
Ce răsturnare în Chelsea - Aston Villa! Nu mai e de glumă: Unai Emery joacă la titlu!
0
E ca vinul! Cristiano Ronaldo, gol cu călcâiul și o nouă bornă bifată, la penultimul meci din 2025
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
11
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
2
Plaje exotice vs bradul tradițional » Fotbalul românesc s-a împărțit de Crăciun: imagini din vacanță
3
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Mușchii nu mai impresionează. Ce tip de corp masculin este preferat de femei
Adevărul
Răzvan Raț, interviu în vila de secol XVI de la Genova: „Nu mă mai ...
GSP SPECIAL
Un român a furat direct din fabrica Ducati piese de la motocicletele ...
Libertatea
Daca ar avea un pic de creier, unii nu ar vorbi rar și prost...
Mesajul asta ar avea sens daca invatau sa joace fotbal in Europa, cum se intampla cu multi jucatori din Senegal, Ghana, Camerun, totusi sunt foarte multi marocani care au pornit de-acasa, nu de prin Franta sau Germania. Asta e diferenta... e normal ca apoi sa vrea sa joace la cluburile mari ale lumii, adica nu in Africa.
nu stiu daca se accepta linkuri aici, dar am muncit in ultimele 3 luni la un site care aduna toate cluburile de fotbal din lume intr-un singur clasament. Pentru Africa: footballalphabet.com/rankings/caf. In 2022 echipele din Maroc au castigat ambele competitii continentale, insa tot sunt in spatele marelui Al Ahly din Egipt. Eu nu stiu cum egiptenii nu obtin performante mai bune la nivel de nationala, fiind an de an in topul echipelor africane (la nivel de club)
Daca ar avea un memeger general atat de galonat precum este cel cunoscut sub numele de “doișpe din carți”, ar fi detasat campioni mondiali
Ba exista, România din ultima vreme este o echipa mică, incapabila sa pună probleme vreunei selecționate mari. Marocul are jucatori de la PSG, Chelsea, Bayern, Sevilla, Fiorentina, Sampdoria, West Ham, și alte echipe din Ligue 1, Serie A și Primera. Nici nu se compara cu România, de exemplu. Marocul, evident, nu este o echipa mică.
Ha, ha... Nu mai sunt echipe mici ? Dar România ce e ? Andorra ce e ? Gibraltar ce e ?
...spune i asta lui GH ...el crede ca n are bani ca ar castiga C.L....oamenii care muncesc ...reusesc ...daca stiu cum sa munceasca ...nu ce ne spune GH ca inseamna munca ...el face o munca proasta ...dar toti absolut toti oamenii de fotbal il ridica in slavi ...chiar nimeni nu se pricepe la fotbal in tara aceasta ?
personal nu sunt suprins.mai suprins as fi de va juca finala.in rest sa fim sinceri cu noi:nu mai exista echipe mici si mari.Orice este posibil.
Au jucători din campionate puternice. Este o victorie a forbalului european, nu african.
Au jucători din campionate puternice. Este o victorie a forbalului european, nu african.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.