Alte știri din fotbal
„E incredibil!” » Robert Ilyeș, șocat după duelul cu UTA: „De foarte mult timp nu am mai văzut”
0
Sorana Cîrstea a primit trofeul Transylvania Open de la Simona Halep: „Cea mai frumoasă săptămână din viața mea!”
0
CFR Cluj - U Cluj, derby în Ardeal pentru play-off-ul Superligii! » Echipele de start
2
Denis Alibec, contestat de ultrași » Mesajul apărut la Slobozia - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Radu Drăgușin, după eșecul cu Manchester United: „Sunt mândru”
0
Presa din Anglia, la unison despre Radu Drăgușin » Nota după Manchester United - Tottenham
0
Barcelona - Mallorca, în etapa 23 din La Liga » Golul 2 vine în minutul 61
0
O echipă din Premier League, menționată în dosarele Epstein!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
Da dar cine a fost titular cu portavocea :)))
Grețos, foarte grețos articol ai produs, d-le Drejan. *** ... auzi, Ianis a fost "metronom" ! Hahaha, in afara de centrarea de gol si o recuperare, a batut out-uri si a pasat doar la "alibi". Pâna la urma, de unde sa faca bietul Ianis ceva mai de Doamne ajuta, cand el abia joaca cate 25 minute la o echipa sub mediocrǎ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Las-o mai moale Drejane. Nu iti sta bine sa fi un homer(Sper ca sti ce inseamna). Prefer sa fi realist nu un ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e Drejan. L-a facut praf pe Lucescu fiindca s-a retras nimeni in drum Mitrita, iar acum a trecut la laude gretoase. Drejane, nu mai e sfarsitul lumii ca s-a retras Mitrita de Mogosoaia prazarul? Ar fi invidiosi pe tine aia de ii cantau omagii pe vremuri lui Ceasca, alt prazar (nu de Mogosoaia, de data asta)
Să nu omitem faptul că ocazia Austriei din min. 49, sutul la vinclu al lui Sabitzer, a pornit de la greșeala lui Chipciu... (și dacă ar fi fost Bancu, precis acest "amănunt" ar fi fost repetat prin toate articolele). Mie mi s-a părut Chipciu cam prea evident obosit, vârsta lui fiind un handicap vizibil (chiar si în campionat, unde "doar gura e de el").
Nici un cuvințel despre Il Luce care a facut doar doua schimbări, una forțată de o accidentare si una la trecerea timpului..?! Doar o minune a facut sa înscriem la ultima faza si antrenorul octogenar sa scape basma curata.. In caz de egalitate, ar fi fost ciuruit, si pe buna dreptate , de presa cu intrebarea: de ce nu ati facut schimbari in min. 6o-70 cand atacul se dovedise obosit si neinspirat.?! Erau disponibili pe banca Moruțan, Baiaram, pe Dobre il trimisese acasa..etc..Bulan!
De acord cu opiniile, mai puțin cea privitoare la Ianis; cred că Marin, Dragomir, Man, Mihăilă, Bârligea, Rațiu - ăștia au ținut echipa în spate, cu presiune continuă și dueluri câștigate. Puiu a fost și el pe acolo, în afară de mingea aruncată la disperare în ultimul minut nu a făcut nimic care să-l califice ca lider, a dat pase în lateral și înapoi, s-a tăvălit jenant la orice atingere, nu a scos oameni din joc, nu a verticalizat, nu a accelerat jocul. Un meci al spiritului de sacrificiu împotriva unei echipe pe vârfuri, ai noștri au fost aproape de maximul posibilităților, ceea ce nu e prea încurajator.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.