OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
4
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Planul de urgență al Guvernului după ce Reactorul 2 de la Cernavodă va fi ...
Libertatea
Fata din Roșiori de Vede care a absolvit Harvard și lucrează la NATO. ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Rosu clae la grigore, intrarea lui onea, ca si intensitate semana cu cea a lui dawa la.funghso. De asta nu se leaga nimeni. Dar cotul in gatul lui Duganzic, nu era de al.doilea galben?
Imediat s-a activat avocatul lui Burleanu. Nu stiu ce discutabil viseaza dl Ioanitoaia la intrarea lui Onea. Ca a fost cu genunchii indoiti nu schimba absolut cu nimic malitiozitatea intrarii la rupere. Coman, daca avea piciorul infipt in gazon, s-ar fi ales cu o fractura de toata frumusetea. Este penibil sa cautionezi un asemenea fault si o asa decizie scandaloasa de arbitraj
Meciul a fost frumos. Galeria Rapid e magistrala. Intamplari de-astea cu secerat la picioare s-au tot intamplat, e regretabil. Dar sa vedem si partile pozitive, le-am detaliat in primele doua propozitii scurte de la inceput.
Ați fost un mare jurnalist. Ați fost. Aseară nu ați scris nimic de arbitraj și nu cred ca din nepricepere. Acum, v-ați dat seama că nu puteți ignora elefantul din cameră, dar concluzia articolului e ca tot steaua a fost vinovată. Cam așa sunt toate articolele dvs despre erorile de arbitraj împotriva FCSB. Când e vorba despre CFR, chiar dacă sunt faze neconcludente, le săriți în apărare. Are legătură cu meciurile urmărite de dvs în tovărășia lui Balaj & Co? Știu că nu o să publicați rândurile astea, dar le scriu pentru conștiința dvs. Sunteți împăcat cu deciziile pe care le luați?
Întrebare respectoasa pentru ziarist .Daca la meciul din retur Steaua o să scoată din bocanci Rapidul o să aveți scuze pentru arbitrii ???
E bine ca Rapid si-a revenit, daca vor continua tot in stilul asta, sustinuti la fiecare meci de stadionul plin, au sanse sa serbeze centenarul clubului de pe o pozitie de Top 3 in L1 sezonul asta.
Ma surprinde insinuarea din articol ca un arbitru din Cluj, care vezi-doamne ar reprezenta interesele CFR-ului (??? - dar de ce nu pe cele ale U Cluj ma rog?) ar fi fluierat la meci in favoarea Rapid. Sta mult mai mult in picioare argumentatia de la inceputul articolului, acolo unde spuneti ca tribunele l-au "sufocat" pe central! DA-DA, asta DA, poate fi!
Ratarile ca ratarile dar nu trebuia penalty la Omrani?
Uite că s a găsit cineva sa l apere pe Feșnic și după așa ceva ! Avem fix fotbalul pe care-l meritam !!!
Uite o prima chestie pozitiva extrasa din textul articolului, citez: "Salvată de un portar magnific pe numele său Horațiu Moldovan" - Pai neaparat sa fie titularizat in primul 11 la Nationala, avem nevoie acolo de portari providentiali si talentati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.