OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Vorbesc aia care s-au dus cu prim ministrul de mana ca sa intre cu forta in Ghencea..
Pai fix coeficientul da Romaniei ca, la irmatorul an sa jucam din pozitii mai bune oricare ar fi echiupele calificate. Normal ca reduceti dv. totul la bani, dar LPF nu ar trebui sa reduca, ca el e liga Profesionista de FOTBAL si nu Liga Profesionisa de BANI. Pe langa asta Bodo/Glimt a amanat meciul lui din campionat pentru a juca impotriva Sepsi, deci meciul neamanat pentru Sepsi e dezavantajarea echipei romanesti fata de echipa norvegiana, facut chiar de LPF. Nu m-ar minra ca ei tot vorbesc de bani sa nu fi primit chiar niste bani de la Bodo/Glimt, ca atfel nu-mi explic de ce ai sabota propria echipa
Ce face liga se numește favoritism. Alții ii zic porcărie.
Ba, daca suspenda terenul fcsbeului unde joaca astia, in lacul Morii?
Ani la rând CFR-ul nu a putut amâna nicio partidă. Apărea Orlando Nicoară pe la Digi să ne explice că nu sunt date libere. Apoi când Fcsb-ul s-a calificat ( anul trecut zic) să vezi minune: s-au găsit date. Să fim serioși, mult prea umflata și supermediatizata echipă roș albastră e cea mai favorizată echipă. Poate ați uitat de Corendon Cup. Încă ceva : când știți voi să fi jucat ei vara de la 18 sau 14, adică primul meci al zilei. Să nu îmi spuneți că face rating. Și Bayern face și toate echipele mari fac. E vorba despre echitate, despre respectarea tuturor participanților la competiție. Apropo, când credeți că îi va fi suspendat terenul propriu (????????????) pentru atât de dese scandări când joacă împotriva Rapidului. Nu de alta dar anul trecut "U" a evoluat la Mediaș 2 meciuri fără spectatori și era prima abatere. De vârfurile de atac Bârsan și Marian Barbu nu mai zic nimic.
Mzm1 te faci ca nu intelegi ori chiar nu intelegi. Este vorba despre favorita ligii profesioniste si nu a federatiei pe care tu o bagi in discutie dupa citirea unui articol care nu contine nici macar un singur cuvant despre ea. Legatura de rudenie existenta intre Argaseala si Stefan contrazice varianta ta.
Stimate domn,echipa de care vorbiti este din judetul Ilfov,sunt multe stadioane unde poate juca aceasta .
Afirmația că FCSB ar fi „favorita casei”, adică a FRF, este mai mult decât o exagerare, este un neadevăr. Dacă am ține cont numai de contrele din presă, numeroase, răutăcioase și reciproc jignitoare dintre președintele FRF și patronul FCSB, și ar fi suficient de clar că nu putem vorbi de „favorita casei”. Dar, mai mult, de ani buni echipa lui Becali este obligată să joace meciurile de „acasă”... în provincie, este fugărită practic de pe toate stadioanele din capitală, iar FRF nu mișcă un deget pentru „favorita casei”! Păi se poate așa ceva? FCSB este singura echipă din București căreia i se aplică acest tratament discriminatoriu, iar FRF tace! Și, atunci, putem vorbi de „favorita casei?!”.
Nu amice, lui Gigi Valiza ii este frica de Steaua București dacă dl Burleanu nu-i mai interzice acesteia promovarea în Liga I. Sa-l vezi atunci cum va da în bâlbâieli când Steaua București va juca cu fcsb .
Amice, sper ca te referi la fcsb...ca sa ne fie clar! Nu de alta, dar vor crede flăcăii , de pe aici , ca încurci borcanele. Steaua București joaca în Liga a -II-a pt ca asa vrea dl Burleanu și cei care-l protejează pe Gigi Valiza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.