OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Daniel Pancu a spus „adio” play-off-ului: „La noi se prăbușește totul”
0
Ce scandau băcăuanii în timp ce Peluza Sud afișa un mesaj imens » I-au scos din sărite pe steliști
0
Izgonit de Gigi Becali de la FCSB, fotbalistul se opune: „Viitorul meu e încă aici!”
0
„Atenție mare!” » „Câinii” se mobilizează pentru o victorie crucială: „Mai rău decât e acum nu o mai prindem pe FCSB!”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola a surprins pe toată lumea când a dezvăluit cu cine ține la Campionatul Mondial
0
Am pătruns în fortăreața în care Cristi Chivu pregătește succesele lui Inter » Ce am găsit în impresionanta bază din Appiano Gentile: „Echipa nu sunt eu, nu ești tu”
0
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Echipele probabile + cote
0
La 40 de ani, dublul campion european a văzut primul „roșu” direct din carieră!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Specialistă în stil de viaţă sănătos: „Am mâncat din frigider cu rușine ani ...
GSP SPECIAL
Vameșii spanioli au rămas fără cuvinte când au văzut ce avea un român în ...
Libertatea
Felicitari Razvan Lucescu! O performanta EXTRAORDINARA acest titlu secund cu PAOK! Cei 4 granzi din campionatul Greciei plus ghimpele Aris, deloc de neglijat, fac campionatul Greciei sa fie muuult peste super liga noastra! Eram la liceu cand antrena Rapidul! Tin minte si acum golul de la 35 m a lui Niculae contra Hamburgului! Pe vremea aia nu aveam internet, insa l-am retrait din povestile batranilor care lucrau prin liceu. Meciul s-a jucat undeva la ora 15 sau 16. Seara l-am putut urmari si eu la stirile sportive Sunt stelist, insa am un respect enorm pentru ce a realizat Razvan Lucescu!
Mulțumesc că mi-ați dat ocazia să îl felicit sincer pe Răzvan pentru reușită, merită aplauze! Mai ales pentru maniera în care a realizat reușita, elogiată în articol. Da, ideea ar fi bună să le dea exemplu antrenorilor din România, e o probabilitate destul de mare să fie ascultat și "plagiat" de o bună parte.
Razvan are ce sa comunice, cu siguranta, dar am unele semne de intrebare ca antrenorii nostri sunt dornici sa asculte.
Mihaita iarasi ai scapat haturile? Tocmai a explicat Ioanitoaia de ce campionatul grec este peste al nostru dar tu o tii mortis pe a ta. Ce a facut Razvan este ceva deosebit si chiar s-a scris prea putin pe aceasta tema. Un exemplu de urmat. La noi rautatea si invidia sunt cele care dicteaza.
Nu vezi ca Ionuts Kirila are dreptate?!!? Familia Lucescu nu mai lasă si pe alții.
Inteleg din comentariile făcute de oameni de bine vigilenți ca Răzvan Lucescu a câștigat campionatul Greciei pentru ca ta-su e prieten cu Ioanitoaia. Muream prost dacă nu citeam…
Eu nu mor până nu iau Liga Campionilor! Nu mor! Slavă ție, Doamne! Slavă ție! Domnul le face pe toate. Când vrea Domnul, Becali poate bate și selecționata lumii. Voi spulbera toate echipele din Europa. Mă distrez cu ele. - Gigi Becali
nea gigi nu a castigat nimic, mai degraba au pierdut ceilalti!
Spune-ne bre care-i ăla din Dudești de a câștigat prin Spania, Germania sau Anglia. Dacă pt tine Lucescu jr. nu-i bun trebuie să fim de acord, mai ales că, atenție, tu postezi și pe Facebook!!! Sigur că având milioane de folower-i mai rupi din timpu- ți prețios să ne delectezi cu impresii. Pe viitor păstrează-le nene, nu ești chiar atât de "greu" cu ce scrii. No offense.
asa ar trebui chemat si burca care dupa ce a pierdut cam tot cu dinamo la inceput, urmat de episodul cu chilotii reuseste cumva sa ajunga in play off ul ligii a 2 a si apoi sa promoveze ? ce a urmat, dinamo pe penultimul loc cu 10 goluri in 20 meciuri, asa si cu lucescu, daca nu are rezultate la anul o sa se uite ce a facut anul asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.