OPINII » EDITORIAL OVIDIU IOANIȚOAIA
Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Bună întrebarea din titlul articolului. De data asta nu-i retorică, așa că încerc o variantă de raspuns: doar cele/cei ce vor fi în continuare plătiți să îl conteste. Doar aceștia, bre nea Ovidiu!
În cel de-al treilea rand, sunt absolut convins că Gigi Becali l-a felicitat sincer pe Gică Hagi. N-am nici cea mai mică îndoială. Pe lângă gradul lor de rudenie nas-fin (părinte spiritual), GigiB n-are de ce să fie necăjit că a pierdut titlul. Domnia sa oricum a anunțat că va lăsa afacerea din fotbal și va reveni la păstoritul milenar dobrogean.
Pai trebuie sa descarce norma întreaga azi, aici, pentru ca in Europa stim cu toții cum va fi.
Bravo ptr articol! Felicitari si respect pentru Hagi. Comentarii rautacioase... frustrarea e mare! Sa negi ce a facut Hagi ca fotbalist si apoi cu proiectul lui, e din bezna minții.
Euty are perfecta dreptate. A il contesta pe Gheorghe Hagi pentru ca a ratat calificarea cu Slovenia in secolul trecut este un semn clar de prostie. Colega zice dementa, eu raman la termenul prostie.
Ca o regula generala, nu e bine sa pui "inteligenta redusa" și "Hagi" in același comment. Ca știi, multi citesc in diagonala aici. Si s'ar putea sa te bănuiască mai subtil decât ai putea pricepe.
Spune-i asta lui Drejan, ca ale e in extaz multiplu, doua pagini mai la stânga.
Da mă ,Becali l a pus pe Sorescu sa joace așa de slab...Becali l a pus pe Coman sa schimbe poziția cu Octavian Popescu ,să dubleze și din faza următoare să marcheze Farul !!! Ar trebui sa revezi revenirea Farului de la București când același Coman gesticula că Olaru nu a pasat bine dar constănțenii marcau...Clar ducem lipsa unui jucător că Tănase !!! Cu ăla înscriam mai mereu în prelungirile meciului pentru că Tănase își dădea viața pentru echipa...Asta nu mai avem ...
În cel de-al doilea rand, echipa mai tânără, minunata trupă construită de genialul Gică Hagi, a fost mai vioaie în repriza a doua, și uite că i-a ieșit pasenta! Muncită din greu, deci binemeritată! Felicitări, Farul Constanța!
Respect, Nea Gicule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.