OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
0
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
14
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Arsenal se califică în semifinalele Ligii Campionilor! Fără gol primit în dubla cu Sporting
1
Bayern câștigă duelul titanilor contra lui Real Madrid! Poveste cu 7 goluri și un mare scandal la final
9
Lui Real Madrid i s-a întâmplat pentru prima dată în istorie
0
Record doborât de Kylian Mbappe » Nici Messi sau Cristiano nu au reușit asta în Liga Campionilor!
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Variațiuni pe aceiași temă, sinteza săptămânii, încă o drăgușeală ce te-aruncă în plictis de-ți vine s-o dai pe Topîrceanu. „După-atâta frig și ceață/ Iar s-arată soarele.” De-acum mingea o să zboare / Și-o să rupă plasele./ Fierbințeala din deșertul fotbalului a/nost' ne așterne holograme neclare, în formare. Să fie, oare, căpetenia tuaregă ce ne scoate din pustie? Sau - amăgeala agoniei prin fata din drumul spre morga fotbalului? Noroc că intrăm în sesiune și începe procesul de decantare. Dacă primește botezul, examenul de duminică cu Men. United, vom avea un prim-parțial edificator. Deocamdată - bine ai venit în lumea bună! Și mai ales - nu te feri de ham că p-acolo-i și... ham, ham!
Casele de pariuri britanice și corespondentele lor în România via Elveția și Bulgaria se pregătesc de mărirea consistentă a profiturilor în 2024 de pe urma acestui transfer cu răsunet!
Sigur că a contat și împlinirea visului din adolescență, să joace la Tottenham, ăsta nu-i puțin lucru și chiar nu-i de neglijat.
În afacerea asta nu a contat doar interesul lui Drăgușin, ci mai ales al clubului Genova care l-a crescut precum și al impresarului. Dacă englezii nu plusau la bani către italieni, poate că acu era la Bayern.
Aveti dreptate, numai ca in aceasi zi dar in alt articol si tot in GS, M. Raducanu declara ca nu crede ca Bayern l-a ofertat pe Dragusin, ca presa germana nu a scris asa ceva si ca oricum romanul nu are ce cauta la Bayern care e o palarie prea mare pt. el...Cum ar veni, Raducanu s-a driblat singur...
alegerea ii apartine si nu ar avea rost sa comenteze nimeni, dar pt. ca tot se discuta, cred ca el este un tip ambitios si inteligent; fiind ambitios, cred ca a vrut sa vada cum se descurca in cel mai puternic campionat din lume; sigur ca bayern e superioara lui tottenham, numai ca dupa bayern, in campionatul germaniei, e o pauza, pe cand in anglia, sunt mereu 4-5 echipe care se pot bate pt. titlul suprem european, apoi mai e si londra, care nu se compara cu munchen; dar poate cel mai mult a castigat prin faptul ca la londra are sanse mai mari sa joace, ceea ce e primordial pt. el in etapa actuala.
Bey Madalina, nu vezi ca ești singura care trebuie sa se manifeste aici intr-o anumita perioada a lunii? Scuteste-ne draga, e ziar de sport. Ce te aștepți tu sa citești aici? Hai, periază CVul, sigur iese ceva.
Ba, noi vorbim de alegerea Totenham in loc de Bayern. Ce vorbesti tu acolo de fair play si altele? Te deranjeaza cuvantul 'mironosita'? Stii macar ce e aia? crezi ca e o conotatie negativa? Esti ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alegerea bună era să vină 6 luni la FCSB. După Euro24 îl vindea nea Gigi cu 80 mils. Dădea 40 la Genoa și restul împărțea cu băiatul și impresarii.
A facut foarte bine *** !...M***...De ce nu te pensionezi ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.