OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Cei 23 de fotbaliști păstrați de Gică Hagi în lotul pentru Georgia - România! Nume importante lăsate la Mogoșoaia
0
Antrenorul Chindiei explică ordinea de la penalty-uri și dă verdictul: „Nu avea ce să caute!”
2
Replica lui Flavius Stoican când a fost întrebat despre viitorul lui la Farul
2
Denis Alibec a rămas liber de contract și și-a anunțat decizia, imediat după Farul - Chindia
3
Știri din fotbal internațional
Nemții „servesc” Finlanda și azi, la antrenament » Decizia neobișnuită a lui Nagelsmann
0
Brazilia e gata pentru Mondial! Victorie 6-2 în penultimul amical
1
Barca, ofertă oficială pentru Julian Alvarez » Reacția lui Atletico și a lui PSG
0
Cele 4 echipe care luptă pentru ultimul loc în La Liga: tabloul barajului
0
Lifestyle
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
15
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
5
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Stațiunea balneară unde cazarea costă doar 10 euro pe noapte și o vilă ...
Libertatea
De ce evită UE să pună un român la masa tratativelor cu Rusia. Explicația ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Marius Daniel Popescu: „Cunosc foarte bine toate fațetele lumii literare ...
Libertatea
Mi se pare ca e problema nationala convocarea lui Hagi. Daca am avea alti jucatori de valoare neconvocati s-ar intelege aceasta problema, dar nu avem. Hagi e polivalent, varianta de back up pt extrema dreapta sau stanga, pentru mijlocas ofensiv sau inter. E un mare avantaj sa fii polivalent si orice antrenor de valoare intelege asta. Mai este si atitudinea lui de la nationala, mereu a jucat cu daruire si are realizari importante. Doar in ultimul an a fost decisiv in 3 meciuri (Israel, Slovacia, Lituania)
Despre ce standarde de performanță vorbești? Un campionat format din două echipe, și alea cu jucători anonimi. Păi campionatul american sau cel al Arabiei Saudite sunt mult mai sus. Bine, sunt mai sus decât multe din Europa, da’ asta-i alta discuție.
A renunțat de peste o lună la creșterea aia,a semnat un nou contract,omul nu joaca pt că nu are valoare ,crezi că dacă era o valoare aia nu îl băgau sa joace ,nu erau interesați să le câștige asta meciuri sa fie cel mai bun sa fie lider,decar zecar și apoi să îl vândă pe zeci de milioane ,crezi că o echipă din vest sta in drum de 300000 de mii în plus pe an când are ditamai diamantul și valoarea în curte
Mateo de ce te ambalezi atat ca Ioanitoaia nu a pus nimic de la el si numai a citat din niste publicatii aparute in Scotia. Fireste insa ca voi stiti mai bine decat scotienii ca voi marii specialisti sunteti miezul din fanta...Te apuca rasul plansul...
Cit tia dat tatal lui sa scri asa frumos?sau esti doar un mos?bravo felicitari tataie, sunteti toti lingai, stiu mai mult fotbal eu ca ratatul asta sunt sigur ca lucescu il cheama pentru ca burleanu il pune alfel nu are ce cauta la nationala zero talent zero fotbal da ar fi bun sa duca apa la fotbalisti adevarati
@all Singurii care au spus adevarul sunt cei de pe siteul TimesNewRoman: Ianis Hagi a fost mutat de fapt la echipa feminina a lui Rangers, hahaha!
*** In primul rand e vorba de Hunddersfield Under 21 nu de echipa de seniori, Huddersfield tineret- Rangers tineret, amical, de ce articole despre acest meci in presa romana? Daca Rangers nu-l foloseste pt clauza, Alaves de ce-l tinea rezerva? De bun ce era! Da Genk si Fiorentina de ce i-au dat jet pe banca de rezerve? Da toata vara de ce n-a venit nici un club sa-l oferteze? De bun ce este )). O rusine de articol!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dl Ioanitoaia e perseverent in a se usura contra curentului in cazul Ianis. Noi "ignorantii" si "invidiosii" nu vedem adevarata valoare a printului care nu marcheaza decat in meciuri cu echipe din divizii inferioare.
Domnul ziarist obiectiv, Rangers B au jucat cu niste ilustrii anonimi din liga a 5-a de amatori! Restul e tacere (si statui de psuedo-regi naruindu-se) Te ia sila de la atata manipulare!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.