OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Hermannstadt a luat decizia în cazul lui Dorinel Munteanu, după eșecul brutal cu Rapid
0
A făcut calculele și anunță: „FCSB nu cred că se va califica în play-off”
0
Daniel Pancu își poate pierde „perla” pe final de mercato » La schimb, cere doi noi jucători la CFR Cluj
0
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
3
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei » Echipa lui Cristi Chivu vrea să continue lupta pe toate fronturile
0
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Afaceristă din România, înșelată cu 2.500.000 de dolari de „prințul ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Haos la RA-APPS. Ce nereguli a descoperit Curtea de Conturi la renovarea ...
Libertatea
Frumos din partea lui Argaseala ca scrie poezii. Asta mai schimba perceptia generala despre oamenii de fotbal in general considerati niste semidocti angajati in scandaluri si pusi pe capatuiala. Pacat ca sunt destui cei care in loc sa il aprecieze pe Argaseala il iau la misto si chiar il injura. Multa lume amarata..
Eu consider că la Rapid se întârzie ci noul antrenor din două motive principale: unu, e sfârșit de campionat și n-au prins oricum cupe europene așa cum spera toată lumea dupace i-au bătut pe FCSB; și doi, toți oficialii clubului așteaptă stingerea scandalului cu petardele ascunse prin toalete în incinta stadionului.
A devenit Agăsitu' poet! Poate se pregătește pentru michidumba și își exersează talentul literar.
Rapidul nu are nevoie de clovni pe post de antrenori. Sumudica a cistigat odata campionatul cu Astra si apoi a fost dat afara de vreo 10 ori in 5 sau 6 ani de zile. Unde este valoarea antrenorului Sumudica?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.