OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
0
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
0
Membrul „Generației de Aur” a reacționat după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenament: „Trebuie să aibă o limită”
0
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Știri din fotbal internațional
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Cât timp câștigi titlul, nu ai de ce să îți pui întrebări. Iar Europa e prea mult pentru echipele românești. Oricum, o grupă de Conference e deja performanță, pentru fotbalul nostru.
Exact. Sunt de acord cu tine ca toti trebuie sa invete de la CFR cum se poate castiga campionatul de 5 ori la rand in Romania nejucand fotbal. Sunt o serie de taine care trebuiesc lamurite de celalte echipa din divizia 1.
E de neînțeles. Nu știu efectiv ce așteptați de la CFR? Sa joace avântat și sa piardă? Are 4 meciuri fără înfrângere și fără gol primit. Cui folosesc aceste atacuri concertate asupra CFR și mai ales a lui Dan Petrescu? Nu s-a îndepărtat deloc de obiectivele propuse, dar succeslelui din ultimul timp dau unora insomnii. Unora care se lupta cu play out- ul. Poate asta sa fie explicația ca ceferiștii nu sunt scutiți de critici orice ar face. te
"Nu cumva de la o multiplă campioană ar trebui să așteptăm mai mult?" NU. Ei deja au castigat de 5 ori la rand. Treb sa asteptam mai mult de la cei care pierd an de an campionatul, dar ei NU POT !!! Deci ramane ca CFR sa castige inca o data ! Cui nu ii place nu se uita sau cauta raspunsuri la cei din urma CFR-ului si NU la CFR !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.