OPINII » DINAMO KIEV
Alte știri din fotbal
Ladislau Boloni a întocmit Top 5 antrenori români din toate timpurile: „Pentru mine el este pe 1!”
1
S-a contrat cu Eduard Novak și revine cu răspuns: „Trebuie să o luăm și noi de jos. Sport în fiecare zi la clasele I-IV”
1
Am întrebat trei mari dinamoviști dacă Dennis Politic ar mai fi bun la Dinamo! Răspunsuri tăioase: „Ciorbă reîncălzită” » Ce i se reproșează fotbalistului
3
Rapid a transferat o jucătoare care a fost titulară la Campionatul Mondial de handbal feminin
0
Știri din fotbal internațional
S-a terminat! Cosmin Olăroiu, OUT de la naționala Emiratelor Arabe Unite
0
Gary Lineker a dat lovitura! » Suma colosală plătită de Netflix pentru podcastul său pe perioada CM din 2026
0
Schimbul iernii între Inter și Juventus! » Prețul pentru Davide Frattesi, pe care nici Cristi Chivu nu-l mai vrea
0
Exilat la 2.000 de kilometri de Sudan din cauza războiului civil, Laurențiu Reghecampf a suferit primul eșec în campionat
0
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Nicuşor Dan spune că avem corupție, dar niciunul dintre cei din Guvern nu e ...
Libertatea
Răzvan Burleanu și-a găsit nașul! Un fost component al Generației de Aur ...
Adevărul
Copiii campionilor olimpici Alina Dumitru și Marius Urzică, vedete într-un ...
GSP SPECIAL
Ce semnifică gestul făcut de Călin Georgescu la Curtea de Apel București
Libertatea
Adevarul ca in ziua de azi libertatea cuvantului e aproape inexistenta, in momentul cind ai alta parere decit cei mari si tari atunci devi dusmanul lor , cind au venit comunistii la putere au exterminat usor usor pe toti care erau sau aveau o diferita parere despre sistemul lor, ma intreb….. e vre o diferenta in ziua de azi???incercati sa aveti o diferita parere despre ce se intampla in ukraina si veti fi marginalizati si chiar condamnati.
Felicitari, dle Ioanitoaia! Becali trebuie pus la punct pentru iesirea sa nesabuita si lipita de orice suport logic! Nu inteleg de ce Lucescu a incercat sa "Dreaga busuiocul"?! Cu Becali nu trebuie sa se apeleze la menajamente, mai ales ca exista motive de suparare din partea ucrainienilor! Cum iti permiti tu, un "Neica-Nimeni", sa arunci cu vorbe nesabuitesi lipsite de orice ratiune, mai ales ca ele se bazeaza pe niste zvonuri?!
Și refuz să cred că Stadionul Național nu ar fi fost disponibil pentru un eveniment caritabil precum acesta. Legat de zicerile publice ale lui GigiB, cred că mai degrabă i se potrivește vorba veche cu vaca ce dă cu piciorul în găleata plină cu lapte proaspăt muls, decât că a spart oglinda cum afirmați metaforic în articol.
De data asta Becali a spus, exact, cum stau lucrurile !
E clar și evident că ăsta e motivul real pentru care au comutat la Cluj. Asta e o chestiune delicată.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.