Alte știri din fotbal
Agentul lui Kevin Ciubotaru dinamitează transferul la FCSB! „Prioritatea este un transfer în străinătate”
0
Hermannstadt a ales! Înlocuitorul lui Măldărășanu va fi prezentat oficial astăzi
0
Cum a ratat Dinamo transferul lui Kevin Ciubotaru: „A fost la Săftica”
0
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Ce echipă l-a impresionat pe Trică
1
Știri din fotbal internațional
Guardiola e convins: „La Real Madrid aș fi fost concediat în 6 luni”
0
Marcus Rashford pune presiune pe Barcelona: „Prefer să joc la echipa a doua dacă nu se poate întâmpla asta”
0
Zinedine Zidane a devenit acționar la noul club rezultat în urma fuziunii
0
Ultima oră înainte de FCSB - Feyenoord » Doi jucători sunt OUT + câte bilete s-au dat
1
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
0
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
Momentul în care un șofer lovește mai multe mașini în Sectorul 4 și fuge de ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
VIDEO. A vrut să ajungă la Târgul de Crăciun din Craiova, dar a aterizat la ...
Libertatea
Din păcate Ovidiu iIoanitoaia a îmbătrânit urat.A devenit un fel de guru a tot știutor și acuzator.Ce anume în activitatea și caracterul Simonei te face sa nu o crezi cînd spune că nu s-a dopat.Cita răutate pot avea românii fata de un om de caracter și care chiar a reprezentat România cu succes?.
Anticenzuro inca nu ti-ai recoltat toate analizele de continui sa te crezi cel mai destept si mai spiritual cand esti exact contrariul?
Pana la urma, ce vina are Simona ca grecul asta e bine ca barbat?! A vrut si ea sa se simta bine dupa o viata de tenis. Esti gelos, Ioanitoaia?!
Fiind un cotidian de sport cu tenta bulevardiera, un tabloid in esenta, caci o treime din articole sunt cancan-uri ieftine ( deh, asa se zice: asta se cere!) de ce sa nu bage si Ioanitoaia, o speculatie cum ca ar fi fost ceva intre ei, dincolo de antrenorat. In Romania, ca-i sat sau oras, daca un barbat e vazut luand masa cu o femeie la restaurant, "gata, e ceva intre ei!" Viata personala a lui Halep, este strict treaba ei. Si, asa ar trebui sa ramana. Din pacate, nu se poate. Cat priveste cariera ei sportiva, si-a batut singura joc de ea. Cata minte poti avea sa-ti anbandonezi pregatirea sportiva si tot ce tine de ea, in deciziile unui singur om? Sa-ti spuna ala tot ce trebuie sa faci ca si cum ai avea 14 ani?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bravo! cred ca ati prins moderatorii in pauza de tigara, altminteri, pentru un citat din presa cu o opinie similara am fost ''moderat deoarece continea limbaj intolerant.''! ioanitoaia: ''Având de ales, a ales greșit, iar acum suportă consecințele.'' de ce era in situatia sa aleaga, ce-o mina profesional? cind ruzici a venit in achipa ei, halep era mai slab cotata decit cirste si ana bogdan! si ca palma morala pe care a primit-o sa fie completa, nici ruzici, nici australianul nu s-au dezis de ea, asa cum merita, ci o sustin chiar impotriva aparentelor! bravind, ridicolul e si mai mare dar de care retragerea in dubai nu o salveaza!
El are voie ...
Cum devi milionar furând ? Pai nu era la modă sa predai echipa lui Varga și să scapi ?
Ba , este jignitor să vorbești pe surse de o femeie că ar avea legături cu un bărbat însurat !!! Prezintă probe dacă nu degeaba ai fost jurnalist dacă o dai pe zvonuri pe un subiect atât de sensibil !? Văd că mai ai și adepți !
Doamne ,Doamne ...degeaba ai îmbătrânit !! Cu ce era mă mai câștigată Simona dacă se răfuia cu fostul antrenor mai ales că asta urma să depună mărturie și și a recunoscut public greșelile ??? Jurnalistule ,tu caută și vezi că dreptatea ta are multe strâmbături !!! Tu i ai luat apărarea lui Sumudica după ce a fost prins la pariuri...tu i ai luat apărarea lui Kovacs când a făcut cele mai multe greșeli contra unei echipe la un singur meci...tu te ai băgat în barca lui Mureșan care era sa l desfigureze pe viață pe Rusescu...Tu și dreptatea...baba și mitraliera !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.