Alte știri din fotbal
Gata, pleacă din Superliga să semneze cu noua echipă!
0
FRF a anunțat echipele care au primit licența pentru noul sezon din Liga 2 » Ce se întâmplă cu Hermannstadt și Poli Iași. CS Dinamo, în stand-by
0
Unde a strălucit fotbalistul ofertat de Becali: „Cel mai bun din campionat”
1
Cristian Neguț și-a găsit echipă, după dezastrul de la Hermannstadt: „Avem un acord”
0
Știri din fotbal internațional
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial: Aroganța lui Trump, eliminarea „aranjată” a Iranului și VARgentina
0
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Liverpool a respins o nouă ofertă de la Inter pentru jucătorul dorit cu ardoare de Cristi Chivu
0
Au parcurs jumătate din ocolul Pământului! » Naționala cu cele mai lungi deplasări la actualul Mondial
0
Lifestyle
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Sanatate, maestre!
???
Genial, Maestre! Bine ati facut reproducand acel articol! In rest, tenisul feminin ma lasa rece (cu exceptia turneelor in care Simona se implica total), diferenta fata de cel masculin fiind colosala! Domnule dragan, intrebarea dvs. ar trebui sa sune astfel: Țce mai tăceti, domnule Cosasu!"
p.s. ce mai tac, domnule Cosasu? tac, greu, un Horia Alexandrescu! foarte greu!
cred ca articolul asta trebuia scris inainte ca domnul Darren Cahill sa paraseasca mediul jurnalistic romanesc- asa, a plecat cu credinta ca sint singurul roman care i-a respectat munca si disponibilitatea! in rest, stati linistit Maestre- nu v-am pus, niciodata, pe lista cu tzepelini: meritati alt palier, desi asta ar insemna sa va recunoasteti singuratatea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.