OPINII » EDITORIAL RADU NAUM
Alte știri din fotbal
Vin, în sfârșit, transferurile la Dinamo?! „Cred că sunt negocieri cu mulți jucători”
0
Compania Națională de Investiții explică de ce au fost sistate lucrările la Stadionul Dinamo: când va fi gata noua arenă din Ștefan cel Mare
0
Blocaj la FCSB: „MM nu propune jucători scumpi. Asta e cauza!”
4
Gigi Becali a dat afară 4 jucători de la FCSB! MM Stoica recunoaște: „Îmi pare rău că n-am prelungit”
1
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, delegare de lux la Mondial! Îl va arbitra pe Lionel Messi
0
Blestemul voodoo a fost rupt » Anunțul unui șaman ghanez despre Harry Kane, după ratarea monumentală din Anglia - Ghana
0
Americanii au relaxat, parțial, restricțiile impuse naționalei Iranului
0
Raul Rusescu, ȘOCAT de numerele lui Yamal și Bellingham: „Ireal! Știi care e problema lor?”
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Negocieri de urgență pentru formarea noului Guvern, după consultările de la ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Subiectele la Matematică la Evaluarea Națională 2026. Ce a picat la a doua ...
Libertatea
pai ce ar fi de comentat? un text fara nicio concluzie. mai mult o descatusare bravo!
Cum am spus "'nainte vreme..." A venit vremea sa le puna ciorba-n blid Simona si acum dupa terminarea suspendarii, ceva zama. A fost acra, acum este dulce ca mierea. Au facut din aceasta fata albie de porci pe timpul procesului. Azi sunt cel putin trei articole editorial. Ce înseamna editorial nu stie nimeni. In ceea ce priveste GSP. Scrie care cum îl apuca nebunia, lingusitoria si nemernicia. CTPPCR, Radu Naum, Cristian Geambasu. Sa nu mai spun de alte fituici-articol aparute doar azi pe GoSPodin Ioanitoaia Journal.
Radule, ca si in studio la Digi sport si aici il ai in stanga ta pe Geambasu... Sunteti gemeni in cuget si simtiri..."Tractorista" (vorba unui batran in ale tenisului) de ce nu s-a sesizat pana la Simona de faptul ca o castigatoare de GS poate primi un wild-card la orice turneu dupa expirarea suspendarii? Iar cu luatul de la zero unde bate, caci abia de ieri are Simona 10 puncte! Cat despre jucatul cinstit, tu ai vazut finala ei cu Simona la AO 2018, unde daneza a dat dovada de 0 "cinste" sora cu o necinstea! Cu asta sa inceapa cand si-o invata urmasii sa fie cinstiti...Cam cat o fi influenta preacinstitei ei prietene Serena asupra danezei? As vrea ca peste vreo 3 luni de reacomodare cu tenisul, Simona sa o intalneasca pe daneza sa vedem un meci pe cinste...
Sa vezi ce-o sa-ti faca "patriotii"!!!!! Ce a patit Geambasu dupa articolul de azi pe aceiasi tema e mizilic . Pune-ti casca pe cap si o perna la popou ! Noroc ... bun!
Nota de plata pt Halep sau cel puțin o parte vine și prin prisma declaratiilor din trecut,când Sharapova a cărei suspendare a fost la fel redusă de TAS și la fel s-a considerat că nu a existat intenție ,primea un wild card la fel ca Simona azi,a noastră a dat o declarație prin care înfiera cu mânie proletară și spunea că nu este bine așa,azi chiar Simona beneficiază de un wild card...câteodată gura bate....
Chiar dacă ești de acord sau nu cu mesajul, scriitura lui Naum, cu influențe carteziene, are multă substanță, așa că nu mai promovați la rang de opinie compunerile de clasa a IV-a produse de către diverși imberbi.
radule, nu contest ce scrii aici, dar etica jurnalistica unde e? intreb si eu, dupa prestatia de aseara, cu invitatul suca. intrebare retorica, pt ca tu esti unul dintre cei ramasi in urma epurarii lui tolo.
De unde știm noi ca să putem afirma ,Ca nu a consumat ! Analizele unor Laboratoare de nivel mondial ( nu de la Ciorogarla ) spun altceva ! Halep sa nu uitam nu a fost scoasa de sub acuzații și a făcut 9 luni pt. Ca a consumat produse interzise ,deci A trișat, cum spun și alți sportivi despre ea ( cazul de fata ) ! Vin mulți falși patrioti și după deviza românească spun; Pai a furat dar a și făcut! Dorm ei cu ea ,stau zi și noapte linga ea sa știe ce mănâncă ce bea etc. !? Sa nu fim absurzi ,pe ce ne bazam când Ii dam un CEC în alb ! Cel puțin eu ( și mulți alții) nu mai cred în Alba ca Zăpadă!
Pai tocmai că a consumat. Sa zicem ca tu primesti restul la supermarket in bancnote de 50 si de 10 pe care scrie cu cerneală vizbilă doar FLAGRANT ȘPAGĂ DNA. Apoi iesi din supermarket si esti arestat. Din arest scrii titlu mare: Am fost arestat pentru un rest de bani pe care nu l-am primit...Asa si cu Halep
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.