OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
LPF: „Avem mecanisme pentru a bloca concertele de pe Arena Națională, dar NU o vom face!”
0
Petre Grigoraș a semnat și e gata pentru lupta la promovare: „Experiența sa constituie garanții”
0
Ioana Stancu este prima câștigătoare a premiului „Fotbalista anului”, oferit de GSP » „Oamenii au comentarii negative la adresa noastră! E mult mai greu să te menții în fotbalul profesionist”
0
„Made in Oltenia” » Cu Baiaram și Cicâldău în frunte, jucătorii au petrecut cu manele, la o zi după drama de la Atena: „Pentru Cristina, soția mea”
3
Știri din fotbal internațional
Kylian Mbappe vrea să-i „fure” recordul idolului Cristiano Ronaldo
0
Tottenham - Liverpool, meci tare în etapa #17 din Premier League » Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Verdict pentru Cristi Chivu după eșecul cu Bologna: „A fost învins cu propria sa armă. Italiano i-a furat ideea!”
0
Newcastle - Chelsea, în deschiderea etapei 17 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Noul fenomen de la Steaua a dat Germania pe România și se destăinuie: „Aici ...
GSP SPECIAL
O soție înșelată din Timișoara și-a rugat o prietenă să filmeze întâlnirea ...
Libertatea
Din păcate doar "***" de Tadici a reușit să facă performanță la națională. Cu un antrenor care la echipa de club a reușit să facă aproape toate jucatoarele românce să părăsească clubul iar cele care au mai ramas nu joacă aproape deloc ce performanță să facem? Tadici a adunat când era selecționer tot ce era mai bun în handbalul românesc la Vâlcea și a făcut performanță și cu echipa de club și cu națională.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa nu uitam domnule Naum ca in 2015 aveam echipa si doar intamplarea a facut sa nu prindem finala. Acum suntem la ani lumina de anul 2p15. Cuo echipa ale cari componente nu slar fi avut ce cauta in nationala din 2p15 (ma refer la joc, nu la nume) si cu un antrenor diletant care probabil in 2015 ar fi carat laditele de apa.
Sa nu uitam domnule Naum ca in 2015 aveam echipa si doar intamplarea a facut sa nu prindem finala. Acum suntem la ani lumina de anul 2p15. Cuo echipa ale cari componente nu slar fi avut ce cauta in nationala din 2p15 (ma refer la joc, nu la nume) si cu un antrenor diletant care probabil in 2015 ar fi carat laditele de apa.
bravos Naum un articol de nota 10,e clar ca nu jucam acelasi ''sport''cu ele,avem atatea centre de copii si juniori cate au ele in comunele din Norvegia,Ungaria etc.si antrenori priceputi iar asa,nu pot sa spun decat bravo [DED]U pacat ca ai jucat handbal si prin Spania!
În acest meci s-a pus doar problema scorului la care vom lua bătaie !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.