OPINII » EDITORIAL RADU NAUM
Alte știri din fotbal
Transfer după victoria de azi din Superliga » Au bătut palma și urmează să semneze contractul
0
Alexandru Chipciu, concluzie în lupta pentru play-off, după victoria cu Argeș: „Nu mai sunt de ajuns”
0
Bogdan Andone a răbufnit după U Cluj - FC Argeș: „Mă abțin cu greu, dar așa manieră de arbitraj...”
0
Eugen Neagoe, mulțumit după victoria cu Unirea Slobozia: „Era păcat să nu vină victoria”
0
Știri din fotbal internațional
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Italienii de la TuttoMercatoWeb au făcut portretul lui Cristi Chivu, pentru GSP » Ce calități are, dar și ce minus este vizibil: „Îi lipsește asta”
0
Messi și Ronaldo, în aceeași echipă? Beckham ar putea produce mutarea istorică
1
Motivul insolit pentru care arbitrul a întrerupt meciul 4 minute » Publicul a râs și l-a primit cu aplauze!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
RIP si tie! istetule!
Dumnezeu sa-l odihneasca, dar un tip inteligent nu a fost. Daca avea un dram de minte ar fi trait mult mai bine. Daca avea un dram de creier nu facea prostia aia cu Sarajevo.
cel putin, las mortii-n tihna lor! stii ceva mai gretos decit sa-l faci prost pe Dumitrache, in 2023? eu nu!
Surse sigure ... Sigur este ca esti prost. Te manifesti gretos.
Tara te vrea prost! Incredibil cata promemoria pentru maidan vs scoala! Sunt mai multe meme-uri celebre cu inteligenta lui Hagi vs talent fotbalistic.
stiu, din surse autorizate, ca prefera sa fie iubita! duzina de isteti inlantuiti, da, ar trebui s-o respecte! cum? simplu: folosind-o cit mai rar!
Dragă "valentindragobete", first, îmi place mult cum te denumești, maxim ar fi fost "dragobetevalentin"... Apoi: Nicio clipă nu am vrut să insinuez, că, printre cei puțini cu oarece școală, ar fi fost și vreun meseriaș în ce a studiat, nici vorbă, nu aveau cum, un Lucescu, un Böloni, doar că eu erau excepțiile care au mai pus și mâna pe carte, fie și doar una... Capitol special, Cornel Dinu, de care am uitat, îmi cer scuze... Da, el chiar a și citit, nu puțin, poate că, nici ce trebuia, dar, în afară de rolul de paharnic pentru un Fănuș Neagu, el chiar a frecventat lumea aceea, a unui Ioan Chirilă, de ex .. Pe lângă dezamăgitoarele lui derapaje recente, eu rămân cu ce știu sigur, spus, afirmat cândva de el atât de frumos: "Da, cred că, alături de cele din fotbal, cea mai mare performanță a mea din viața este nota 7 luată la examenul de Drept Roman, al profesorului Ioan Mogoș"... Atât.
Sincer, de ce ar fi trebuit sa explice? De ce ar fi trebuit sa sustina un examen? Asta doar daca angajatorul sau privat dorea. Una pe alta are dreptate. Lipsa de scoala dar in primul rand de educatia elemntara se vede in "calitatea" tinerilor jucatori.
Si cum au sfarsit Garincea, Dumitrache? Sau chiar Maradona?
L-a invata sa citeasca. Minte nu i-a putut injecta. Ca drept dovada ca a murit in ca un prapadit. Noroc ca Dinu i-a gasit o slujba lui si mai apoi femeii cu care traia. Picioare fara cap , acolo duc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.