Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a ales antrenorul anului, dar nu este Chivu: „Încă nu a realizat nimic”
0
Adrian Ilie a analizat lupta la titlu din Superligă: „A fost echipa cea mai constantă. Este una dintre favorite”
0
Alt pericol pentru barajul de la Istanbul? » A dat două goluri într-o săptămână și deja a debutat cu Montella!
0
„Unul mușca din gratii! Ziceau că ne omoară” » Dezvăluiri după o partidă cu cântec din România: „Au dedus că noi le-am dat meciul”
4
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu face curățenie la Inter! » Câți jucători 30+ vor pleca și ce sumă ar putea economisi cu salariile lor
0
Frank Lampard scrie istorie în Anglia » Bornă impresionantă atinsă de legenda lui Chelsea
0
Marius Șumudică știe unde vrea să antreneze: „Acolo mă simt ca peștele în apă!” » Cum a ratat un contract la „Real Madridul Africii”
0
Nu mai avem titular în Serie A: decembrie negru pentru Marius Marin! » Gazzetta dello Sport: „A avut un singur alibi”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
12
Cum arată un stadion de 130 milioane de dolari abia inaugurat în Uganda
2
Donald Trump se laudă că l-a presat pe Emmanuel Macron să crească prețul ...
Libertatea
Marea hidrocentrală Lotru–Ciunget, capodopera energetică ascunsă în ...
Adevărul
Povestea incredibilă a lui „Edgar Davids de România”: „Mă punea ...
GSP SPECIAL
Anunțul făcut de Lavrov chiar înainte de întâlnirea Trump-Zelenski, unde se ...
Libertatea
Poate la meciul de pe Emptyhad poate prinde bilete... :))) Sau nah,la preturi prohibitive.
Vad ca la tine pot sa scriu ceva...de ce nu pot posta pentru Ioanitzoaia ?...Stie cumva ca nu-i e nimanui simpatic ?...ar fi minunat daca ne-ar lasa in pace !....zau asa...
Autorul nu are cea mai mică idee despre ce vorbește. În meciul ăla, Arsenal care poate va lua titlul, nu a jucat absolut nimic. Unai Emery e desconsiderat, Aston e desconsiderată, (echipă care a bătut atât pe City cât și pe Arsenal). Eu zic să se treacă pe la oftalmolog apoi textul se va scrie de la sine.
propun pe emery la nobel pentru orice. ce aveti frate cu el? deja doua editoriale pe prima pagina?
Excelent articol, insa doresc totusi sa-i amintesc domnului Luțac ca Anglia nu e chiar asa departe, iar prezenta pe Villa Park ar trebui sa o ia in considerare. De mentionat si faptul ca preturile nu mai sunt chiar asa de prohibitive cum erau odinioara. Despre Villa Park nu cred ca se poate spune ceva de rau, vizibilitatea e fenomenala din orice coltisor al tribunelor, mai prost stau cu locurile de parcare.
Excelent articol. Vezi ca Villa are si Supercupa Europei in palmares (1982)
Bine, domnule ! Sunt și ziariști buni la Ringier ăștia ! Și nu trebuie să scrie de pariuri păcănele !
Bravo. Articol adevărat, nu baliverne , nu teoria chibritului
Super material, Răzvan. Bravo! Lupta pentru top 4 se dă cu Spurs, Newcastle și Utd. Toate au problemele lor. O să fie interesant
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.