OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial
0
Zlatan Ibrahimovic, după controversa de la Mondial: „Au furat visul unei națiuni”
1
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Răvășitor! Soția fotbalistului Hector Bello a murit pentru a-și salva bebelușul la cutremurul din Venezuela: „Cum să-i explic că nu am fost acolo și nu am făcut nimic?!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
De acord, si-au recapatat onoarea macar, desi totusi, sa te scoata o divizionara B e inca rau. Si da, stiu ca in mod normal Corvinul ar fi promovat in A, ca nu are lot de B, etc. Totusi, campionatul maghiar e cam la fel de bun (sau prost, depinde cum vrei sa vezi lucrurile) ca al nostru. Mai precis, Ferencvaros e peste FCSB (campioana lor vs a noastra), dar ce vine sub Ferencvaros sincer nu se ridica la nivel de CFR, Universitatea sau Rapid.
Paks ín meciul retur a spalat rusinea! Dar cu meciul tűr pierdut cu 4-0 a facut daune uriase fotbalului Maghiar! Paks nu a pregatit deloc meciul cu Corvinul!
Paks ín meciul retur a spalat rusinea! Dar cu meciul tűr pierdut cu 4-0 a facut daune uriase fotbalului Maghiar! Paks nu a pregatit deloc meciul cu Corvinul!
Sí acum dupa retur, un meci ín care Corvinul a fost invins lá 2 goluri, parerea ziaristului a ramás lá fel sau s- a schimbat? Corvinul ín primul meci a avut noroc. Paks nu a fost pregatita de antrenor lá CE stie Corvinul! O echipa care joaca ín Liga Secunda ín Románia, dar de fapt e de Superliga! Jucatorii lui Paks Au sí avut O zi proasta! Prea múlté greseli individuále, dueluri pierdute, mingi daruite adversarului sí un adversar care din 5 ocazii de gól marcheaza de 4 ori!
Anglia a invins Ungaria ín Preliminarile CM lá Budapesti cu 4-0. Adevarat. Dar rezultatul a fost un rezultat mincinos. Din 5 suturi 4 goluri. Pai chiar sí jucatorii englezi erau mirati de rezultat! Ín retur Anglia- Ungaria: 1-1, PE Wembley! Ín Liga Natiunilor Ungaria- Anglia: 1-0, dar trebuia sa fie 3-0! Dupa, ín retur Anglia- Ungaria: 0-4! Golurile 3 sí 4: goluri ín stil mare: golato golul 3 sí un gól fin golul lui Gazdag! Umilinta mare pentru Anglia! Ungaria daca joaca, joaca de LA egal LA egal cu orice Nationala! Fotbalul ín Ungaria a progresat, Paks a fost O intamplare proasta, acolo a fost O probléma de nepregatire, ingamfare, forma proasta, dar sí un noroc chior al Corvinului!
Anglia a invins Ungaria ín Preliminarile CM lá Budapesti cu 4-0. Adevarat. Dar rezultatul a fost un rezultat mincinos. Din 5 suturi 4 goluri. Pai chiar sí jucatorii englezi erau mirati de rezultat! Ín retur Anglia- Ungaria: 1-1, PE Wembley! Ín Liga Natiunilor Ungaria- Anglia: 1-0, dar trebuia sa fie 3-0! Dupa, ín retur Anglia- Ungaria: 0-4! Golurile 3 sí 4: goluri ín stil mare: golato golul 3 sí un gól fin golul lui Gazdag! Umilinta mare pentru Anglia! Ungaria daca joaca, joaca de LA egal LA egal cu orice Nationala! Fotbalul ín Ungaria a progresat, Paks a fost O intamplare proasta, acolo a fost O probléma de nepregatire, ingamfare, forma proasta, dar sí un noroc chior al Corvinului!
lol, e ca și cum ai pune în balanță o națiune care a avut coroană regală cu una care n-a avut :) ????
Modelul maghiar a fost glorificat doar pt ca corespunde intereselor autohtone de a sifona bani...!!!..pt ca asta se intampla cu banii care vin de la stat, vor tine de cald pt unii care vor un trai usor si fara sa li se ceara performanta, si aici ma refer la micile asociatii sportive care sunt abonate la banii primariilor, pana la cele mai mari care vor sifona bani de ordinul milioanelor...!!!!..si atentie, asta este valabil si pentru fotbalul marilor puteri, pt ca de asta a ajuns fotbalul de azi cu transferuri de ordinul sutelor de milioane de euro..!!!!..acolo unde sunt bani multi si greu de urmarit, apare Mafia...ASTA-I FOTBALUL DE AZI DOMNILOR...!!!..impacati-va cu aceasta realitate...!!!
Foarte bun articolul, bravo!
Deci tu pui o națiune TOP 10 -2 finale CM,brony european, 3 aur olimpic, balon de aur , Sportivul secolului Puskas cuuuuu națiune 0000 barat NICI MĂCAR O SEMIFINALĂ! Lasă te de meserie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.