Alte știri din fotbal
Jucătorul de la Botoșani era pe teren în momentul care a șocat lumea: „Straniu! Nu vezi niciodată așa ceva”
0
Gâlcă n-a glumit! Rapid a rezolvat a treia plecare în acest mercato: remarcatul lui Șucu va juca tot în Superliga
0
„FCSB pierde” » Rivalii la titlu exultă, după plecarea lui Adrian Șut
0
Programul etapei 23 din Superliga, a doua din 2026 » Când se joacă FCSB - CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Atletico Madrid, duel tare în semifinala Supercupei Spaniei » Gol fabulos în minutul 2!
0
Arsenal - Liverpool, derby în Premier League » „Tunarii” se pot desprinde în frunte! Echipele de start
0
PSG - Marseille, mare derby pentru Supercupa Franței, în Kuweit
0
Tratative dure pentru Nico Schlotterbeck: cât solicită Dortmund, cât oferă Real Madrid
0
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
17
Un primar din SUA le cere agenților lui Trump „să se care dracului” din ...
Libertatea
Cauza morții tânărului de 25 de ani, internat cu fractură de femur la ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Moldoveanul de 25 de ani găsit mort pe un câmp a fost împușcat în tâmplă de ...
Libertatea
Mai bine ti-ai pune intrebarea dece in ultimii ani ,s-au inmultit comentariile negative, la adresa societatii romanesti ,ale unor conationali stabiliti sau numai provizoriu, in strainatate;eu asa inteleg rolul tau de formator de opinie ! S-ar putea ca opiniile lor sa ne doara ,dar dece ??
Noi nu avem în sânge mândria de a fi români. Dacă era sârb și dădea declarațiile astea, îl luau ăia pe sus. Vă spun sigur, nu îi este ușor în Elveția. Și cu asta, eu spun să nu mai comentăm despre el. L-am reactivat fără să facă nimic notabil. Chiar nimic. Stai în Elveția! Și bea un ceai cu 10 franci...
Când nu avem argumente, atacăm persoana, nu-i așa? Bună deontologie profesională, felicitări! Omul, Ianu, are dreptate, vezi - doar ca un ultim exemplu - cazul Mazilu, de la voi, din ziarul de azi. Are atât de multă dreptate în tot ceea ce spune încât nici nu-mi vine să cred că l-ați publicat.
Care parte nu ai înțeles o ,prostalaule ?
***tu ești vreun Cioran?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu vad nici o deosebire intre acest Ianu si Stoica Alin, doi defavorizati de soarta!! De ce ii scoateti la lumina?
Sunt curios daca autorul articolului, mare suporter fecesebist si admirator al ucraineanului *** florynel, are idee cam cine a fost mediocrul asta de Ianu. Raurene, omul are peste 300 de meciuri si peste 130 de goluri in Elvetia. Cati jucatori actuali ar juca pe acolo atatea meciuri, chiar si in ligile inferioare? Si mai mult de atat, are perfecta dreptate. Fotbalistii romani sunt praf. Nici dracu' nu ii cauta. In afara de Dragusin, nu exista niciun jucator roman cat de cat interesant pentru o echipa adevarata din vest. Si mai mult de atat, nu cred ca exista vreunul care sa reziste 50 de meciuri in Elvetia, nu 300 cum a avut mediocrul ala.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Faptul ca dl Raureanu se simte atacat inseamna ca omul a spus un adevar, sau macar e pe aproape. Daca spunea vreo gogomanie radeam cu toti si treceam mai departe. Ce treaba are faptul ca el nu a ajuns sa joace mai sus? Inseamna ca nu are voie sa spuna ca mentalitatea noastra e paguboasa?
Adevarat! Foarte bun articol si mai ales necesar si mai mult decat binevenit! Felicitari! Trebuie sa ne sustinem fotbalistii nostrii, tara noastra! Trebuie sa fim respectati ca si romani adevarati si mai ales sa ne respectam singuri! Nu trebuie sa permitem "oricui" sa "ne faca praf" sau mai mult, culmea ironiei: "sa ne facem praf singuri"! Avem multe de facut, nu suntem si nu vom fi niciodata perfecti, dar suntem romani, in tara noastra, cu fotbalistii nostrii, care "lupta pentru Romania"! Mult succes!
ce e, ma, mazgaleala asta?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.