Alte știri din fotbal
Victor Angelescu i-a anunțat oficial plecarea de la Rapid
1
„Mi se pare o mâzgălitură!” » Nici Giani Kiriță nu îmbrățișează noua siglă a lui Dinamo: „Ce caută aia acolo?”
0
Mihai Stoica, verdict despre antrenorul dorit de FCSB: „S-a mai purtat o discuție”
4
Ultimatum pentru Nicolescu din partea dinamoviștilor: „E momentul să revoci decizia acum!”
5
Știri din fotbal internațional
Arsenal, prima finalistă din Champions League! Victorie cu Atletico la retur » Arteta, în istorie
1
A marcat în Arsenal - Atletico Madrid și a intrat în istorie!
0
Spaniolii au răbufnit după cea mai controversată fază din semifinala Arsenal - Atletico Madrid: „Faultul este evident”
1
Wesley Sneijder, devastator: „UEFA să intervină, să sune la Londra: «Ieșiți de pe teren»”
0
Lifestyle
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
7
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
PNL trece în opoziție după ce Guvernul Bolojan a fost demis prin moțiunea ...
Libertatea
Cățelul care a fugit la meci! Proprietara l-a recuperat după ce l-a văzut ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Șeful armatei israeliene din Cisiordania spune că trupele sale ucid la un ...
Libertatea
Paulica, sau john sau ion sau cine o-i mai fi tu: goagaleste-te tu, ca eu n-am nevoie, eu traiesc in Leeds de mult timp, merg la meciuri si cunosc realitatea. Saracutul de tine, tu nu vei trai experientele mele extraordinare niciodata in viata ta.
Merci de informatie, domnule dragan. Nu vreau sa fac speculatii, dar se permite asa ceva pentru ca intra in politica cuiva din partea locului, if you know what I mean. Nu stiu.
paul801? al 64-lea id- aluna! ce nu intelegi tu, aluna, e faptul ca nu poti sa fii rasist- luni, antisemit-marti, si sa te dai, in week-end, un democrat zglobiu si cu principii sanatoase! rasistii si antisemitii- ca tine, aluna- ramin asa toata viata! lor! si dupa!
e usor sa stai in fotoliu, sa cauti pe goagale...MOT
MOT
De la suporteri ai lui Manchester United mai batrani, dar gasesti si pe Google. Revie a fost acuzat de un fost jucator, Gary Sprake, de blaturi. Sau poti sa vezi filmul despre perioada lui Brian Clough la Leeds. Brian Clough fusese facut antrenorul lor dupa ce ii facuse trisori de mai multe ori. Una din primele chestii pe care le-a spus-o jucatorilor a fost sa-si arunce medaliile la gunoi.
nu vorbeste prostii, domnule West- se rosteste pe sine: johndoe123 si swenhassel e acelasi individ- o aluna rasista si antisemita! pina acum l-am gasit- vorba lui: ascuns dupa unghii-in 63 de id-uri diferite! care e solutia? habar n-am! cit timp tzepelinii ingaduie asta pe site-ul lor, nu va ramine decit sa-l ignorati- intr-o tara civilizata, hassel-ul asta deghizat in combina agricola, era deja sub tratament!
V-ati mai spalat din pacate cu acest articol, domnule TU. Asa da articol, nu altele in care ati introdus si date false, precum cel cu Huddersfield ori QPR (iata, QPR mai ca trage la promovare, de cand le-ati cantat prohodul si i-ati facut un club neinsemnat). Ma intreb daca ati fost in tribune pe Elland Road, daca da, atunci jos palaria. Era interesant sa amintiti cum suporterii au cantat si la sfarsitul meciului, nu conteaza ca au pierdut cu 3-0. Si cu siguranta putina lume stie ca tot acesti suporteri au cantat si incurajat si la scorul de 1-3, 1-4, 1-5 in prima etapa pe Old Trafford. O cautare "Leeds United fans at Old Trafford" pe youtube infatiseaza asta intr-un film de 11:26 minute, nu oricine si oriunde poate sa faca asta !
De unde ai luat chestia ca Leeds era urata pentru ca era suspectata de blaturi ? De ce vorbesti prostii ?
Leeds, o echipa urata de mai toti suporterii din Anglia. Au si o scandare "a lor" - We all hate Leeds sc**! Asta fiindca jucau nesportiv in anii '60 si erau si acuzati de blaturi. Dar hai sa aberam pe aici cu poetisme ieftine, c-am auzit noi ca fotbalul englez se joaca barbateste!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.