OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
0
A dat planurile peste cap la FCSB » Când se alătură lotului roș-albastru
0
Rapid, adversari unul și unul în cantonamentul din Austria! Și Universitatea Cluj va fi cu ochii pe un meci
0
Daniel Pancu îl ia în cantonamentul din Austria!
0
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel dă din casă și confirmă: „Sunt șanse mari să se facă înaintea optimilor”
0
Wayne Rooney, vehement după golul anulat al Columbiei: „Nu accept că aici e ofsaid”
0
Cristi Chivu s-a hotărât! Decizia-surpriză luată de Inter în privința starului
0
Luka Modric, înainte de duelul cu Ronaldo: „Așteptări inutile”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Din "***" se intelege cu totul altceva , de parca cine stie in ce fel am zis. Jalnic GSP.
Daca perspectiva ta porneste din acelasi punct de unde ti a venit sa il jignesti pe portarul Craiovei cu o normalitate iesita din comun, parerea ta pur si simplu nu e relevanta. Daca diferenta dintre pauza si live e atat de radicala, moderatorii ar trebui concediati. Nu fapta cat dubla personalitate mi se pare ne la locul ei. In rest tu tot iti iei banii, tot ai dreptul sa postezi pe gsp, salariu pentru munca prestata sigur il iei si si astfel de oameni cu "gandire critica" in continuare sunt tratati de parca ar fi victime ale unei erori de montaj nu niste oameni paraleli cu ideea de moderator sau niste ***. NU. Mai bine hai sa i aparam si sa le sustinem modul acesta de a face lucrurile. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cand spunem u 21, majoritatea cred ca jucatorii au 19, 20 ,21 de ani....realitate e alta ...competitia u 21 dureaza doi ani ...cand se ajunge la turneul final , multi jucatori sunt trecuti de 23...cazul lui olaru, anul asta ... dupa doi ani, nici unul din acel lot nu poate fi numit titular de drept la nationala, iar ei au 24, 25 de ani...intr-un an ,doi le zicem "expirati"...
Toata ideea asta de constructie la Nationala mi se pare ridicola... are un sens cand ai o masa de 30-40 de jucatori titulari la cluburi si alegi dintre ei, poate nu pe cei mai buni acum dar cu potential. La noi nu exista asa ceva... jucatorii nu au stabilitate in joc la cluburi asa ca ce poate sa faca selectionerul??? Peticiri, improvizatii si tot asa... chiar nu e vina lui Radoi sau a altuia in pozitia lui ca generatia U21 nu s-a impus la cluburi. El chiar i-a tot readus si la seniori pe majoritatea... ce sa le faca mai mult?? Sa tina titular la seniori pe o rezerva din liga a 2-a de pe undeva??
Rog pe toți cei care iau ca referință performanțele echipei U21 de acum doi ani să înceteze cu abureala! Nici una din acele echipe nu a jucat cu titularii! Angliei, i-au lipsit vreo 5-6 din primii 11! Asemanator Franței și Croației! E drept, am jucat cu ce s-au prezentat, dar… lauda excesivă nu face bine. Acea generație, ajunsă la maturitate, nu ajunge nici măcar in primul 11 al României… Românie care rupe Islanda, Armenia și Georgia! Unde sunt acei tigrii pe care îi tot invocați?
A fost o intamplare, ca dovada ca nu pare sa se mai repete. Burleanu a pastorit un dezastru la FRF, dar va fi ales en fanfare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.