Alte știri din fotbal
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Finalul articolului este demn de Belphegor...
***. Adica tot ala *** e de vina, sau cum. Noi vrem sa nu mai vedem ***, adica fara burleanu, vassaras, bodescu si restul
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine, bine si cu asta ce-am facut? Punem egalitate intre Varga si Becali in epoca Burleanului? Grozava manipulare. Ia vedeti cate titluri a castigat Varga adica Dincu nasul lui Burleanu si cate Becali. Adica pui egalitate intre profitor si haituit? Pune ca poate.
Fain scris !
Tudore, nu erai tu acela care gira comportamentul suburban al lui Becali care ne invita politicos sa avem amor cu televizorul? Daca nu erati supusi si luati o minima atitudine, poate nu se mai ajungea ca prima pagina a unui cotidian sportiv sa fie ocupat de personaje sinistre. Cand ati avut mingea nu ati facut nimic cu ea, acum fugiti sa o recuperati daca mai puteti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.