OPINII » FC ARGEȘ - FCSB 1-0
Alte știri din fotbal
Dinamo și-a prezentat noul fundaș: „Bine ai venit, Martin!”
0
Fostul jucător de la FCSB și Dinamo, prezentat oficial în Liga 3
0
FC Argeș a pus ochii pe unul dintre cei mai apreciați străini din Superliga
0
Moment halucinant la conferința lui Gigi Becali! A pălmuit un jurnalist: „Șterge facebookul!”
8
Știri din fotbal internațional
Seattle vrea ca Egipt - Iran să fie „Pride Match”, Federațiile se opun vehement: „FIFA să ia măsuri!”
0
Jed Spence dă vina pe religie pentru gestul controversat de la Cupa Mondială
0
Edi Iordănescu s-a întâlnit cu Ancelotti și a rămas uluit: „M-a blocat”
0
Răzvan Lucescu e pe lista scurtă a fostei campioane din Golf » Cu ce selecționer de la Mondial concurează!
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
4
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
Argeșul e o echipă solidă și ambițioasă, cu un antrenor serios, fără fițele care apar la așa zisele vedete ale superLigii. Sigur că a contat și terenul înghețat bocnă, mult mai periculos decât părea de la distanță. Așa că echipa care a marcat prima a câștigat, deși FCSB a dominat destul de clar. Prilej pentru Becali să se manifeste iar ca antrenor unic și irepetabil , cu obișnuitele fantezii. Dacă o ține tot așa vedeta nr 1 a României postdecembriste nu mai are nevoie de dușmani.
Respect ! Acum așteptăm cu nerăbdare să vedem "la joc" Sfânta Treime a arbitrilor si a Atotpouternicul VAR .... întradevăr, sunt triști comentatorii, de fapt sunt niște bocitori ! Comentatorii adevărați au dispărut demult. Felicitări sincere FC Argeș !!! Chapeau !
Sa vezi ce meciuri grele va asteapta in play-out. Doamne ajuta sa aveti soarta lui Sepsi. Pana si fcsb-istii rad de tine, randumb. Esti irecuperabil. Cazul tau e de studiat, intr-adevar. Ar trebui scris un ghid, "cum sa faci totul ca sa nu ajungi asa".
Așa cum a reușit să impună multe "îmbunătățiri", de pildă disputarea Supercupei la București (după ce în ediții anterioare, exemplu cele câștigate de Sepsi, locul finalei fusese diferit), Fcsb poate forța ca barajul pentru cupele europene între locul 3 din play-off și campioana play-outului (posibil FCSB) să nu fie pe terenul primeia ci pe teren neutru ori, de ce nu, pe prima arenă a țării! (Hai Nea Vali, ocupă-te din timp, că să nu zică dușmanii că se schimbă regulamente în timpul competiției).
Decisivă în "economia jocului" a fost reacția promptă și vehementă a publicului chiar din debutul partidei, la așteptatele "erori" de arbitraj ale lui Bârsan... Timorat, arbitrul nu a mai răspuns "adecvat" la simulările și cererile explicite ale fecesebiștilor - provocând uluiala pe chipul fotbaliștilor și mirarea în comentariul TV. Greu să faci remontada fără ajutorul arbitrilor! (Pare imposibilă repetarea scenariului din campionatul trecut, când Fcsb a depășit orice limită în privința arbitrajelor scandalos de favorabile!)
Aia de la Digisport zic ca "A văzut FC Argeș - FCSB 0-1"... bla, bla, bla! Ciuda(t)! Intr-adevar... a fost 0-1 pentru fcsb!
Și antrenorii ce făceau? Sunt ei în tradiția marii echipe Steaua București?
si inca ceva,fix de asta era important sa castigam ultimele 2 meciuri ca ne permiteam sa pierdem meciul asta. daca nu castigam ultimele 2 meciuri era o problema daca pierdeam si astazi.deci?
pai nici voi nu prindeti playofful daca nu il prindem noi.dar noi 100% prindem playofful,sunt doar 1,5 puncte distante intre noi si locul 6 si 24 de puncte puse in joc.nici sa socotesti nu sti.
iar Steaua din liga 1 o sa castige campionatul detasat.UNITI SPRE TITLU 29.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.