Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Egiptul a depus plângere la FIFA, după înfrângerea cu Argentina
0
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Starețul mănăstirii din Alba unde au ajuns 20 de vârstnici relocați din ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Ucraina are o fereastră de 6-9 luni pentru a recupera teritoriile ocupate. ...
Libertatea
Încerc să vă înțeleg argumentația și totuși ceva șchioapătă . Primul șontâc e Alibec ca idee de convocare, Munteanu poate fi oricând o alternativă . Mai departe, dacă nu se aduc alternative constructive la națională , în cazul unei calificări , te duci cu o garnitură limitată de eterne rezerve sau faci ca și croații și aduci câteva promisiuni la echipa , așa cum a făcut cândva Bilič. Totul pare făcut cu blazare și o oboseală care refuză lipsa de șabloane. Lucescu e responsabil și cât timp el e șeful , are mâna liberă cum e și normal. Cei care l-au pus la cârma în schimb, să-și asume consecințele .
Louis Munteanu, Petrila, Borza, Crețu etc, mari fotbaliști, titulari de bază în naționala cârcotașilor. Mircea Lucescu ar trebui să organizeze un amical între echipa națională a României și o echipă formată din toți acești jucători pe care i se reproșează că nu i-a convocat, să vadă tot românul cam cum ar sta lucrurile în realitate.
Un articol de duzina scris de un ziarist idem.
Bai las-o-ncolo!E ilogic sa nu-l chemi pe cel mai in forma atacant care are 20 goluri ci pe cel care e dupa el cu 12 goluri si pe unul cu 7 goluri si 34 ani.Cat juca la CFR nici naiba nu-l baga in seama.Cum a ajuns la FCSB direct la nationala si certitudine .Se simte de la o posta miros de branza si lucraturi de bucale a la Lucescu.
...O fotbal trist ...totusi tu ai un ce placut...nici nu s ar fi putut ca fotbalul nostru pauper sa nu aiba un fotbalist cu intuitia nelinistitoare a inefabilului...
Ținând cont că Munteanu este, fițos, mofturos, nu are valoarea lui Barligea (Halland este minciună pe lângă Fcsb-ist) și nici nu are experiență, cred că este cel mai sănătos pentru el să refuze orice convocare pentru naționalele României!Dealtfel și Rațiu, cel mult hulit în urma meciului cu Bosnia! Că face pe girueta și face pirueta ,că nu știe să stea pe teren...bla,bla,bla mai ales că România îl are pe nemaipomenitul Crețu!Rațiule lasă-i tată să își găsească pe altul în care să arunce cu noroi! Stai tată, la tine acasă joacă acolo la Rayo, poate prinzi un contract la o echipă mai bună și ești și mai apreciat! Cât de prost să fii să nu vezi că cei mai slabi de pe teren au fost Popescu, Tanase, Drăguș,...că Niță nu știe și nu poate să joace cu piciorul, că infatuarea și superficialitatea fac din Man doar o rezervă, că Marius Marin nu prea are calitate, Stanciu înoată pe teren, că Bancu nu poate fi fundaș stânga !Omogenitate, grup...vrăjeală de doi lei!
Pute puternic a brânză. Recunoașteți eroarea octogenarului. Nu o mai scăldați. Gigistii de la națională sunt niște râși. Nu au ce cauta acolo.
Splendid editorial, perfect ales și titlul. Luis Munteanu-n sus, Luis Munteanu-n jos, ... incontestabil un jucător valoros. Dacă n-ar fi fost și atât de fițos, de mofturos, probabil azi am fi vorbit de o certitudine în atacul naționalei mari. Calculele lui nea Mircea erau clare: Bosnia era o echipă de bătut chiar și cu tineretul sau cu reprezentativa "old boys". Fie că-i convocai pe alde Musi sau Gicu Grozav, deznodământul nu avea cum să fie altul decât 6 puncte din dubla cu Bosnia și San Marino. Minimalizând riscurile, Il Luce a pierdut. Mult, dar nu totul, cum spunea și nea Ovi. Btw: am observat că Buzărin nu prea se bucură de aplaudaci pe forum, cum se întâmplă in cazul redactorului șef, ale cărui editoriale sunt elogiate în cel mai libidinos mod posibil de useri gen laspalmas sau talpaiadului, care se calcă efectiv în picioare întrecându-se în osanale aduse marelui maestru. Mă ofer eu de-acum să fiu aplaudacul lui Buzărin. Ba chiar aș fi dispus să joc acest rol de pe mai multe conturi. De ce să-i lăsăm doar pe "prietenii lui Ovidiu" să facă legea pe fițuică? E timpul ca și vocea fanilor lui Buzărin să se facă auzită!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.